Державний секретар Франції зробив камінаут як гей і пообіцяв боротися з гомофобією в ЄС

0 159

Державний секретар з європейських справ Клеман Бон, колишній радник Еммануеля Макрона, повідомив, що він гомосексуал, і засудив стигматизацію ЛГБТ-людей та зростання гомофобії у Польщі  й Угорщині. 

Моя орієнтація – це не непристойність. Як державний секретар з європейських питань я несу додаткову відповідальність. Я повинен боротися за поширення толерантності.”

Клеман Бон вважає, що його сексуальна орієнтація не перешкоджає виконанню ним державних обов’язків, і це вперше, коли він публічно згадав про власну сексуальну орієнтацію. Більше того, завдяки повноваженням і функціям, які він має, працюючи державним секретарем з європейських справ, він обіцяє боротися з дискримінацією ЛГБТ+ та занепадом правозахисту щодо них в країнах Європейського Союзу, а точніше – у Польщі та Угорщині.

“Не діяти було б не правильно, коли Польща та Угорщина не поважають європейські цінності, а лише користуються перевагами Союзу”, – стверджує державний секретар.

Клеман Бон одразу засудив створення у Польщі “зон, вільних від ЛГБТ+”, та пообіцяв на початку 2021 року відвідати ті райони. Нагадаємо, що у цьому році Комісарка ЄС з питань рівності Хелена Даллі відмовила у фінансуванні по грантовій програмі міст-побратимів шести польским містам, які оголосили себе “вільними від ЛГБТ”.  Згідно зі статтею 7 договору про Європейський Союз, країни-члени мають поважати основоположні цінності ЄС, зазначив держсекретар. З метою покращення ситуації у ЄС презентували п’ятирічну Стратегію захисту прав ЛГБТ+ спільнот, яка має охопити всі країни Європейського союзу.

 

Більше цікавого зі світу ЛГБТ+ та нашої організації у телеграм-каналі “Гей-альянс Україна
Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.