Докторка Рейчел Левін стала першою відкритою транс*персоною на федеральній посаді, затвердженою Сенатом США 

0 265

Рейчел Левін, яка раніше працювала секретаркою департаменту охорони здоров’я, стала першою відкритою транс*персоною на федеральній посаді Департаменту охорони здоров’я Пенсильванії, яку затвердив Сенат США. Це найвища посада в галузі охорони здоров’я штату. Детальніше про її кар’єру та біографію – читайте у нашому матеріалі.

Перша транс*персона на федеральному рівні 

Лікарка Рейчел Левін – одна з небагатьох транс*людей, які працюють на виборчих або призначених посадах по всій країні. Вона буде працювати під керівництвом Ксав’є Бесерри, першого латиноамериканця на посаді секретаря охорони здоров’я та соціальних служб, і керуватиме десятьма регіональними управліннями охорони здоров’я по всій країні, серед яких управління генерального хірурга та Корпус охорони здоров’я США.

Байден уперше в історії США хоче призначити трансгендера на урядову посаду  | Рубрика

Біографія Рейчел Левін

Освіта. Народилась 28 жовтня 1957 року, закінчила Гарвардський коледж і Медичну школу Університету Тулейна, а також ординатуру з педіатрії в Медичному центрі штату Нью-Йорк. 

Кар’єра. Після переїзду з Манхеттену до центральної Пенсильванії, в 1993 році вона приєдналася до співробітників медичного центру штату, де створила підрозділ медицини та клініку розладів харчової поведінки.

У 2015 році губернатором Пенсильванії Томом Вульфом її призначено на посаду генеральної лікарки штату, а у 2017 – міністром охорони здоров’я штату. 

Впродовж 2020 – 2021 років  вона обіймала посаду державного секретаря охорони здоров’я та  керувала відділом реагування з питань охорони здоров’я під час пандемії COVID-19. Вона стала першою відкритою транс*персоною на федеральній посаді, яку затвердив Сенат США. 

Трансгендер Рейчел Левин помощница министра здравоохранения США - кто это,  биография, фото и реакция сети - ТЕЛЕГРАФ

Поряд зі звичними перешкодами на державній посаді, Рейчел доводилося терпіти ненависні зауваження та прояви трансфобії під час усього перебування на посаді. У липні 2020 року, після чергового випадку трансфобії під час брифінгу щодо ситуації з пандемією, вона сказала наступне:

 “Чесно кажучи, у мене немає часу на нетерпимість. Моє серце сповнене палкого бажання допомагати людям, а мій час наповнений працею щодо захисту громадського здоров’я кожного в Пенсільванії. Я зосереджуватимусь саме на цій меті”.

Вибори президента США.  13 лютого 2021 року президент Джо Байден офіційно призначив Рейчел Левін на посаду помічниці міністра охорони здоров’я. Він висловив впевненість, що за її керівництва буде зроблено значний прогрес у подоланні пандемії COVID-19. 4 березня 2021 року Сенат штату Пенсільванія проголосував за її призначення на посаду помічника міністра охорони здоров‘я США. Також вона працювала в ЛГБТ-організації з питань рівності штату Пенсильванія. 

Особисте життя. У Рейчел двоє дітей – Девід та Дайна. У 2011 році вона зробила гендерний перехід. Левін та її колишня дружина Марта Пізлі Левін, розлучилися у 2013 році.

Більше цікавого зі світу ЛГБТ+ та нашої організації – в телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”

 

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.