ЛГБТ+ френдлі компанії, за даними “Credit Suisse”, – найбільш прибуткові

0 401

Згідно з дослідженням Швейцарської фінансової організації “Credit Suisse”, компанії і підприємства, які підтримують принципи різноманітності та толерантності щодо співробітників та клієнтів, є найбільш прибутковими. 

Яким чином це визначили?

Для цього організація “Credit Suisse” проаналізувала світовий ринок на наявність толерантних підприємств і компаній, які  мають у керівництві або у штаті відкритих представників(-ць) ЛГБТ+ спільнот. Було складено список  ЛГБТ+ френдлі компаній – “LGBT-350”. Наступний крок – було порівняно фінансові показники річного зростання акцій компаній зі списку “LGBT-350” з показниками світового індексу “MSCI All Country”, який не враховує ЛГБТ+ френдлі у власному рейтингу. За результатом цього аналізу виявлено тенденцію більш високого зросту акцій ЛГБТ+ френдлі компаній. 

У П’ятірку найкращих ЛГБТ+ френдлі компаній потрапили технічний гігант Apple, Microsoft, GOOGL, інтернет-роздрібний продавець Amazon.com, соціальна мережа Facebook. Список спирається переважно на аналіз ринку США, азійські компанії становлять лише 2% його індексу.

В той же час, співробітники “Credit Suisse” не виявили, що саме дружнє ставлення компаній до ЛГБТ+ є стовідсотковою причиною росту акцій, але  такі аналітики, як Юджин Клерк, Бахар Сезер Лонгворт та Річард Керслі зазначили, що ЛГБТ+ френдлі компанії мають перевагу утримувати навколо себе таланти, а також залучати ЛГБТ+ клієнтів.

Згідно з даними американського інституту громадської думки “Gallup”, близько 8% американців/-ок – мілленіалів ідентифікує себе як ЛГБТ+, приблизно від 5 до 10 відсотків  населення світу – це ЛГБТ+ люди. Згідно цієї ж інформації, у такої кількості людей є економічний потенціал створення третьої-четвертої економіки світу.


Більше цікавого зі світу ЛГБТ+ на нашої організації у телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”
Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.