Мелані Трамп заборонили підсвічувати веселкою Білий Дім у честь місяця Прайду: подробиці

0 113

Як повідомляє washingtonblade, перша леді Меланія Трамп планувала підсвітити Білий дім веселковими кольорами на підтримку Місяця гордості в червні, але цей план так і не вдалося здійснити. Керівник апарату Білого дому Марк Медоус заблокував ініціативу Мелані, як і будь-яку іншу спробу адміністрації Трампа виявити солідарність зі ЛГБТ+ спільнотами.

 Під керівництвом Трампа Білий дом ігнорував Місяць гордості та щорічне святкування прайд-заходів. Як повідомляють джерела редакції, якби першій леді вдалося підсвітити Білий дім веселковими кольорами, то було б вперше з тих часів, коли адміністрація Обами в 2015 році робила таке після рішення Верховного суду про одностатеві шлюби. 

Але, виступаючи на національному з’їзді республіканської партії цього ж року, Мелані Трамп заперечила звинувачення чоловіка у гомофобії. “Я була вражена тим, що деякі намагалися зобразити мого чоловіка гомофобом або виставити його так, мов він проти рівності”, – каже Меланія Трамп. “Дональд любить допомагати людям і бачити, як оточуючі та його країна стають кращими”.

 

Більше цікавого зі світу ЛГБТ+ та нашої організації у телеграм-каналі ВГО “Гей-альянс Україна”
Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.