Чому варто долучитися до команди ГАУ?

0 229

Чи знаєте ви, на чому тримається наша робота? Виключно на людях зі спільноти, які приходять до нас та залишаються з нами. Чому приходять? У кожного своя причина.В цьому пості ми хочемо поділитися поглядом зсередини — розповідаємо історію нашого співробітника та волонтера, який з нами вже понад рік.

Я прийшов у ГАУ літом минулого року. Тоді знайомий запросив мене на кіноклуб. Пам’ятаю, дивилися мюзикл “Випускний”. Для мене то був дивний день: інтроверт,який пішов у компанію незнайомих людей, та ще й в ЛГБТ-шну організацію. Йой.

Поступово та непомітно кіноклуб перетік в мої ніжні та тендітні руці. Спочатку ми робили його втрьох з Оленою та Костею, потім — я сам. Коли почалося повномасштабне вторгнення, ми з родиною переїхали в офіс, де прожили місяць. Зараз я продовжую волонтерити з кіноклубом та працюю в організації.

За цей рік стосунків з ГАУ я отримав чимало: відчуття співпричетності, розуміння того, що роблю вірну справу, нові приємні знайомства, друзів, однодумців, можливість допомагати тим, хто цього потребує. А ще я точно знаю, що завше можу отримати підтримку як від організації, так і від людей, які працюють там. І це лише те, що лежить на поверхні.

Якщо подумати, то саме завдяки ГАУ я перестав боятися знайомитися з новими людьми, навчився спілкуватися наживо, а не лише онлайн, як то було попередні кільканадцять років. Завдяки ГАУ я став більш тактильною людиною, а не коброю, яка шипить при наближенні когось незнайомого. Я став більше цікавитися тим, що відбувається зі спільнотою в Україні та світі. Одним словом, виліз зі своєї мушлі. Може не до кінця, але так добряче.

Здається, немає такого запиту від спільноти, який би не змогла задовольнити наша організація. Мої точно задоволені повною мірою 🙂 До нас приходять різні люди, з різними очікуваннями та сподіваннями. Але є щось, що допомагає триматися разом. Ми об’єднані спільною метою: разом робимо те, що вважаємо правильним. Так, буває складно та важко. Так, можуть виникати різні ситуації. Але то є життя. Справжнє. Реальне. І мені б дуже хотілося, щоб таких однодумців, як ми, ставало все більше. Тож якщо ви чимось схожі на мене, то знайте: ГАУ — це саме те, що вам потрібно, аби стати кращою версією себе. Буду радий бачити вас колегою, волонтер_кою або частиною нашої спільноти. До зустрічі в ГАУ 🙂

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.