«Гей-альянс Україна» збирає групу для навчальної поїздки до Мюнхена

0 390

ВГО «Гей-альянс Україна» оголошує про старт програми “Побудова співтовариства і волонтерська діяльність”, до участі в якій запрошуються представники та представниці ЛГБТ-спільноти України, зацікавлені в розвитку волонтерського руху та організації роботи волонтерських груп.

Зокрема, в рамках програми планується навчальна поїздка до Мюнхена для тих, хто тільки починають свою волонтерську діяльність і ще не мали досвіду міжнародного співробітництва. З 7 по 15 квітня група з 7 чоловік матиме унікальну можливість вивчити шляхи побудови волонтерської роботи та самоорганізації ЛГБТ-спільноти Мюнхена, а також дізнатися про те, яким чином волонтерська діяльність посприяла побудові ЛГБТ-спільноти в місті. Отримані під час поїздки знання і досвід будуть використовуватися в подальшій діяльності «Гей-альянсу Україна» для розвитку українського ЛГБТ-спільноти.

Великою перевагою нашої волонтерської програми є можливість участі в ній тих, хто не володіють англійською або німецькою мовами. Робоча мова поїздки – російська, на протязі всього часу перебування в Німеччині буде забезпечуватися переклад. Також важливо відзначити, що участь в поїздці є безкоштовною.

Раніше «Гей-альянс Україна» спільно з мюнхенськими друзями з Munich Kiev Queer вже тричі організовували поїздки для початківців ЛГБТ-волонтерів і волонтерок в місто Мюнхен.

«Подорож до Мюнхена була для мене першою можливістю познайомитися з реальною повсякденною роботою європейських ЛГБТ-організацій, їх історією та планами на майбутнє. Абсолютно все, що я там побачила і почула, глибоко вразило мене і мотивує до сьогоднішнього дня. Нас вчили зваженому, цілеспрямованому, впевненому, правильному баварському активізму. Але що найбільше мене вразило – це справжня інклюзивність, яку я вперше побачила в ЛГБТ + русі (в той час я була знайома тільки з українськими реаліями). До сих пір я при нагоді переказую, як навіть екскурсію по місту проводили не тільки геї, обізнані про значущі для ЛГБТ пам’ятки, а й лесбійки говорили про те, що стало важливим для них на мюнхенських вулицях. І все стежили за тим, щоб були представлені Т * і квір-компоненти », – згадує про свою участь в поїздці Ганна Шаригіна, віце-президенткою ГО« Сфера ».

«Поїздка мені дуже сподобалася, познайомився з чудовими людьми, дізнався, як розвивався активізм в Німеччині, і як йдуть в ньому справи зараз. В цілому море корисної інформації та позитивних вражень. І до цього дня дуже часто згадую цю поїздку », – зазначає Ян Губський, транс * квір активіст і учасник ініціативної групи” Лавандова загроза “.

«Нам вдалося на практиці побудувати роботу за прикладом організацій Мюнхена. Зараз існує велика кількість волонтерських груп, які на регулярній основі проводять різні заходи, тобто повністю змінився підхід до організації заходів для ЛГБТ. На мій погляд, така модель дозволяє знизити споживацьке ставлення з боку ЛГБТ-спільноти та збільшити соціальну свідомість і активність», – ділиться результатами навчальної програми Олександр Вітвітскій.

Для участі у волонтерському проекті Вам необхідно заповнити до 28 січня реєстраційну форму, а потім пройти скайп-співбесіду. Відбір кандидатур буде проводитися “Гей-альянсом Україна” і Munich Kiev Queer. Склад делегації буде оголошений 5 лютого 2018 року.

Реєстраційна форма

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.