Перша українська ЛГБТ-драма “Мій юний принц”

0 611

Як повідомляє Нове українське кіно, в Україні у липні 2021 року розпочнуться зйомки першої української ЛГБТ-драми від продюсера та сценариста «Перших ластівок» Олексія Гладушевського. В основі сюжету лежить шекспірівський «Мій юний принц» та безліч відсилань до таких творів мистецтв, як Хокні й Мікеланджело.

Сюжет

“Мій юний принц” зворушлива історія 17-річного Поля, який живе у розкоші та веде розгульне життя, та молодого хлопця Антуана, який згодом кардинально змінює життя Поля. Зворушливість та драматичність їхніх стосунків стане неодмінною частиною сюжету.

«Це масштабне Арт-кіно з по-справжньому шекспірівським сюжетом, сценарій до якого експерти вже охрестили «українським «Гамлетом». Історія головного героя, його сім’ї та оточення буде близькою й цікавою для глядачів у всьому світі. В фільмі ми досліджуємо кілька важливих тем: любов, тиранія, смерть, одержимість, залежність, несвобода, ізоляція. Стрічку буде насичено візуальним естетством і, що не властиво для українського кіно, еротичними сценами», – коментує Олексій Гладушевський.

Цікаві факти про стрічку

  • Режисер стрічки – Хачик Василян, Учасник 9 міжнародних кінофестивалів.
  • Проєкт фільму взяв участь у пітчингу “Держкіно” і набрав у підсумку 38,43 бала (15 місце з 46).
  • Автори(ки) проєкту приділяють багато уваги до репрезентації дорослішання ЛГБТ-молоді та почуттів головних героїв(інь).
  • Перші віжуали майбутньої стрічки вже доступні до перегляду (фото нижче).
Більше цікавого зі світу ЛГБТ-спільноти та нашої організації у телеграм-каналі ВГО “Гей-альянс Україна”.
Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.