“Права ЛГБТ і Папа Римський, COVID та наркотики” – до київського офісу нарешті дістався попередній випуск ЛГБТ+ газети “Stonewall”

0 361

Ми вітаємо редакцію «Stonewall» з тим, що до київського офісу “ГАУ” нарешті надійшли примірники передноворічного, 28-го номеру ЛГБТ+ газети, у якому підбивають підсумки важливих для ЛГБТ+ спільнот подій за той рік та розмірковують над подіями прийдешніми.  Детальніше про зміст журналу та головні теми читайте у нашому матеріалі

Київський підрозділ ГАУ отримав 28-й номер ЛГБТ+ газети «Stonewall» 

У номері читайте матеріал “О дивний новий світ” під авторством Андрія Кравчука, який присвячено глобалізації та політиці нового президента США щодо прав ЛГБТ+ спільнот і його впливові на Україну. У статті “Habemus Papam” ви дізнаєтесь про ставлення Папи Римського Франциска до рівноправ’я та підтримку Ватиканом ЛГБТ+ спільнот та одностатевих союзів. 

Читайте розповідь Viking.Fox, чий портрет прикрасив обкладинку номера, про  власний досвід прийняття у статті “Как сложно быть открытым в сфере спорта”. Автор дав інтерв’ю редакції журналу, відповівши на важливі питання, які стосуються сексуальної орієнтації, гомофобії, аутингу та камінауту.  

Про досвід прийняття в суспільстві після камінауту також розповідає Ксенія Чубук у статті “Радужные и одинокие”. Окрему увагу вона приділяє такому явищу, як лукізм, його походженню та впливу на суспільство.

У матеріалі “Самі змінюємо власне життя на краще” Наталія Джога розповідає про життя ЛГБТ+ спільноти у місті та вінницького осередку ГАУ. Ви дізнаєтесь, як саме та чим живе місцева спільнота та на які труднощі натрапляє. 

Важливу увагу приділено проблемам взаємодії з поліцією. Лис Микита в  статті  “Наркотики та поліція: наука не вляпатись”  розповідає про тиск з боку правоохоронців та випадки оперативних розробок поліції, пов’язаних зі вживанням наркотичних речовин членами ЛГБТ+ спільноти.

Також у номері – матеріал Ларсона Собєски про доконтактну профілактику (PrЕР), Валентини Самусь “Спокій як ліки” – про досвід реабілітації після СOVID-19 та матеріал Святослава Шеремета про підсумки ХІІІ національної ЛГБТІ-конференції в Україні.

«Stonewall» журнал-газета –  яка популяризує ЛГБТ-рух в Україні, розповідає про особливості субкультури української спільноти, здоровий образ життя, ВІЛ-сервіс та багато іншого. Друкується з грудня 2012 року завдяки підтримці МБФ “Альянс Громадського Здоров’я”. Газета розповсюджується в більшості великих міст нашої країни  через ВІЛ-сервісні проекти МБФ “АГЗ”, ВБО “100% Життя. Київський регіон” та мережу комьюніті- центрів ВГО “Гей-альянс Україна”.

З попередніми номерами Stonewall та “Один з нас” можна ознайомитися на нашому сайті та на офіційних ФБ-сторінках журналів «Stonewall» та на сторінці журналу “Один з нас”.

Більше цікавого зі світу ЛГБТ+ та нашої організації у телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”
Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.