Співпрацю між польським та французьким містами-побратимами призупинено через гомофобію

0 228

Через порушення прав ЛГБТ польське місто Тухув втратило партнерство з Сен-Жан-де-Брей, містом-побратимом у Франції.

Муніципальна рада Сен-Жан-де-Брею минулого тижня проголосувала за рішення про призупинення співпраці між містами-побратимами, повідомляє France24. Причиною для розгляду питання стало проголошення в травні минулого року Тухува «містом, вільним від ЛГБТ».

«Франція віддана боротьбі з порушеннями прав людини на підставі сексуальної орієнтації», – зазначено в коментарі муніципальної ради. – «Ми не можемо погодитись із тим, щоб зв’язки, що об’єднують два міста присягою про побратимство, було заплямовано. Ми засуджуємо позицію нашого міста-побратима Тухува».

17 лютого мер Тухува, Магдалена Маршалек відреагувала на рішення французької сторони про призупинення співпраці між містами-побратимами. Вона зазначила, що «поведінка французьких партнерів була незрозумілою і дивною», адже польська сторона не мала можливості обговорити ситуацію і надати аргументи.

Нагадаємо, минулого року в Польщі більше 80 органів місцевого самоврядування проголосили себе «вільними від ЛГБТ-ідеології». В грудні Європарламент прийняв резолюцію, що засуджує створення у Польщі так званих «зон, вільних від ЛГБТ».

Читайте також >>> Ситуація з ЛГБТ-рухом в Польщі (огляд ЗМІ 2019 року)

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.