У День Конституції посольство США привітало українців з Днем прайду

0 108

Посольство США в Україні на своїй офіційній сторінці в Facebook привітали українців з Днем ЛГБТ-прайду.

Це відбулося в день одного з найбільших державних свят нашої держави – День Конституції України, 28.06.2021 р.

У повідомленні зазначили, що боротьба за припинення насильства, дискримінації, криміналізації та стигми в відношенні до ЛГБТ+ є глобальним викликом. Окрім того, звернули увагу, що члени цієї спільноти ні в якому випадку не повинні позбавлятися правового захисту.

“Вітаємо з Днем прайду! Сполучені Штати ще раз наголошують, що права LGBTQI + є правами людини, і жодна група не повинна бути виключена зі сфери дії заходів захисту, незалежно від раси, етнічної приналежності, статі, статевої ідентичності, сексуальної орієнтації, статевих особливостей, статусу інвалідності, віку, релігії чи переконань. Боротьба за припинення насильства, дискримінації, криміналізації та стигми щодо ЛГБТКІ + є глобальним викликом. Приєднуйтесь до нас у підтримці гідного ставлення до всіх людей та всебічної поваги до прав людини #Прайд2021

У привітанні дипломати також закликали приєднатися до них задля підтримки гідного ставлення та поваги до прав людини.

Нагадаємо, що в кінці травня у Верховній Раді було зареєстровано законопроект щодо протидії випадкам дискримінації та злочинам ненависті. Серед інших уразливих до дискримінації груп цей законопроект згадує представників ЛГБТ-спільноти, а СОГІ (сексуальна орієнтація та гендерна ідентичність) додана до таких ознак приналежності, як раса, вік чи мова. Ініціатором документа був голова Кабінету міністрів України Денис Шмигаль. Картка проекта під номером 5488 створена на сайті парламенту.

Більше цікавого зі світу ЛГБТ+ та нашої організації – в телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”

 

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.