Заява ВГО “ГАУ” про поширення недостовірної інформації щодо організації

0 149

У відповідь на звернення членів організації щодо декількох публікацій на низці другорядних інформаційних ресурсів інтерв’ю з нібито «головою Київського регіонального підрозділу ВГО “Гей-альянс Україна”» інформуємо.

ВГО «Гей-альянс Україна» не має жодного стосунку до пана Ганаха. Ця персона ніколи не брала участь в діяльності організації, не є членом, волонтером, активістом, співробітником ГАУ.

ВГО «Гей-альянс Україна» є неурядовою організацією, яка не є суб’єктом виборчого процесу і ніяк не може «бути представлена на виборах». Разом з тим, члени організації, які є громадянами України, можуть балотуватись, голосувати, спостерігати за виборчим процесом – але саме як громадяни України, а не представники ВГО ГАУ.

Ми наголошуємо, що сексуальна орієнтація та ґендерна ідентичність не мають бути приводом для анти-піару будь-якої особи. Настав час політтехнологам тверезо подивитись на ситуацію в країні і забути «чорно-блакитний» піар як невдалу практику минулого століття.

Ми закликаємо українок і українців бути пильними у виборі інформаційних ресурсів. Медіагігієна стає дедалі більш актуальною навичкою сучасності.

 

Більше цікавого зі світу ЛГБТ+ та нашої організації – у телеграм-каналі ВГО “Гей-альянс Україна”.
Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.