«Жахи, чудовиська та нова етика»: до київського офісу нарешті дістався новий випуск ЛГБТ+ газети “Stonewall”

0 128

Київський підрозділ ГАУ отримав 27-й номер ЛГБТ+ газети «Stonewall».

Номер вийшов друком ще у вересні, але логістика шкутильгає, тож про події минулого літа читатимемо зараз – якби на згадку. Про ОдесаПрайд-2020 та навколишні події в українському ЛГБТ-русі розмірковують у редакційних матеріалах провідна програмна спеціалістка ВГО ГАУ Альона Ганіч та засновник видання та голова правління “ГАУ” Стас Науменко.

У номері читайте новий матеріал Андрія Кравчука, присвячений аналізу законодавчої перспективи захисту прав ЛГБТ+ в Україні та впливу карантину на ці процеси. У статті “Країна переможної гомодиктатури” – аналіз політично-правової ситуації щодо ЛГБТ+ у Європі та взаємодії традиціоналістів зі суспільством в Україні. 

У статті Павла Лужецького “Господь любит гей-парады” ви дізнаєтесь про гомосексуальні статеві відносини з історичного ракурсу православної християнської традиції. Цікаво, автором окремо підкреслюєтся,  що гомосексуальний секс у християнстві зустрічається частіше, ніж про це говорять зараз. У наступному матеріалі, “Гетеросексуальний гей-секс”, автор детально аналізує гомосексуальний досвід гетеросексуальних чоловіків. 

Розповідь Сергія Крикуна, чий портрет прикрасив обкладинку випуску,  – про власний досвід прийняття гомосексуалів за допомоги ЛГБТ+ літератури та мистецтва. Тих же тем торкається й стаття Ксенії Чубук щодо “нової етики” на тлі сучасних суспільно-політичних рухів. Є в номері уроки виживання під час карантину та роздуми щодо перспектив “роботизації” сексуальніх відносин. 

“Мафия бессмертна, а МЫ – НЕТ!”, спеціально для сайту “Парни.Плюс” авторська стаття Святослава Шеремета: “Чому ставити епідемію СНІДу під контроль можливо тільки у співтовариством зі спільнотами?”

Також у номері – матеріал Валентини Самусь про “традиційні-нетрадиційні варіанти стосунків” між людьми: що таке “демісексуальність”, приклади сучасних ЛГБТ+ відносин.

  • «Stonewall» журнал-газета –  яка популяризує ЛГБТ-рух в Україні, розповідає про особливості субкультури української спільноти, здоровий образ життя, ВІЛ-сервіс та багато іншого. Друкується з грудня 2012 року завдяки підтримці МБФ “Альянс Громадського Здоров’я”. Газета розповсюджується в більшості великих міст нашої країни  через ВІЛ-сервісні проекти МБФ “АГЗ”, ВБО “100% Життя. Київський регіон” та мережу комьюніті- центрів ВГО “Гей-альянс Україна”.

З попередніми номерами Stonewall та “Один з нас” можна ознайомитися на нашому сайті та на офіційних ФБ-сторінках журналів «Stonewall» https://upogau.org/stonewall та https://upogau.org/one-of-us.

Більше цікавого зі світу ЛГБТ+ та нашої організації у телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”
Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.