ГАУ вітає з міжнародним днем волонтерів та волонтерок!

0 65

Сьогодні, 5 грудня, у всьому світі вітають людей, які віддають свій час та сили тим, хто потребує допомоги. Волонтерський рух є важливою складовою ЛГБТ+ спільнот у кожній країні світу. Ми, ВГО “Гей-альянс Україна”, є великою волонтерською та членською організацією, яка об’єднує людей з різних куточків України. Велика частина нашої роботи, а саме – повсякденний труд моніторів, координаторів, консультантів, підготовка та проведення фестивалів квір-культури Одеса Прайд , Кривбас Прайд, інших регіональних ініціатив відбувається саме завдяки роботі волонтерів та волонтерок!

Ми хочемо привітати всіх наших друзів та подруг з Києва, Одеси, Кривого Рогу, Вінниці, Чернівців, Ужгорода, Львова, Житомира, Сум, Харкова та інших регіонів України!

Ми розуміємо, що це великий виклик – бути волонтером або волонтеркою в ЛГБТ+ організації. Для нас, команди ВГО “ГАУ”, велика честь, що ви з нами. Ми дякуємо всім тим, хто щорічно приєднується до наших волонтерських ініціатив та заходів, допомагаючи розвивати нашу організацію зокрема та ЛГБТ+ рух України загалом.

Також ми хочемо привітати наших друзів з Munich Kyiv Queer, HUMAN RIGHTS BUREAU “WE ARE”, RUSA LGBT – Russian-Speaking American LGBT Association, Amnesty International, та організації-партнерки з Eastern European Coalition for LGBT+ Equality , та інших організацій, основною цінністю яких теж є розвиток волонтерського руху.

Дякуємо всім вам за щоденні зусилля заради розбудови рівноправного та толерантного суспільства! 😊

 

Більше цікавого зі світу ЛГБТ+ та нашої організації в телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”
Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.