ЛГБТ-активісти провели акцію-перфоманс “Твоє ставлення має значення”

0 230

25 серпня в рамках фестивалю квір-культури “Одеса Прайд – 2020” у міському саду пройшла перша відкрита акція-перформанс «Твоє ставлення має значення». Учасники та учасниці акції звернулись до одеситів із проханням висловити свою думку про проблеми рівних прав і дискримінації.

“Ми встановили дошку, на якій кожен мав можливість залишити наліпку та висловити особисте ставлення до ЛГБТ+ спільноти. У такий спосіб ми нагадали одеситам і одеситкам, що проблема дискримінації меншин існує не лише в заявах правозахисників, а й на рівні особистих стосунків, і кожна людина впливає на неї особисто”, – розповіла Анна Леонова, голова організаційного комітету “Одеса Прайд – 2020”.

Багатьох перехожих, сімей з дітьми та літніх людей зацікавила можливість висловити власну думку – близько ста людей взяли участь в акції. 

Перфоманс привернув увагу й громадського руху “Традиція і порядок”. Наприкінці заходу моніторингова команда зафіксувала групу агресивно налаштованих підлітків. Зауважимо, що залучення неповнолітньої молоді до агресивних провокацій ми спостерігаємо з 2015 року. Ми засуджуємо агресію проти мирних зібрань та пропаганду ненависті серед молоді. Закликаємо співгромадян не забувати про повагу до Конституції України, прав людини та демократичного шляху нашої держави. “Ми живемо в демократичній Україні, де свобода та рівність громадян є запорукою успіху розвитку нашого суспільства,” – наголошує Анна Леонова. Загалом, поліція діалогу контролювала ситуацію, тому провокацій удалось уникнути.

Фестиваль квір-культури “Одеса прайд 2020” продовжується. Ми чекаємо вас завтра, о 17:00, на акції “Pride info zone” – Історії з відкритими обличчями.  Локація: площа біля театру опери та балету. 

Слідкуйте за подіями “Одеса Прайд – 2020” на нашому телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”.

 

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.