Відкрита акція “Pride info zone” – анонс

0 153

Що таке дискримінація? Це часто згадуване поняття не має єдиного визначення, що охоплювало б усі його різновиди. Загалом у різних міжнародних документах під дискримінацією розуміють вирізнення, виключення чи обмеження представників певної соціальної групи, яке перешкоджає реалізації ними своїх фундаментальних прав і свобод. Ці слова звучать доволі абстрактно, і для тих, хто не стикався з дискримінацією особисто, навряд чи асоціюються з ситуаціями у повсякденному житті.

Проте є люди, для яких це поняття сповнене цілком конкретного і болісного досвіду. Для них дискримінація – це шепіт за спиною, від якого нема куди сховатися. Це біль від ударів і образ, від принизливих жартів, які ніхто чомусь не вважає неприпустимими. Це зневага до їхньої праці, їхніх знань і людських чеснот, які чомусь одразу втрачають цінність, щойно суспільство поставило на тобі тавро «неповноцінного». Це постійна тривога від очікування нових нападів і знущань і постійна самотність від неможливості порозумітися з тими, хто не бачить у тобі людину.

Учасники акції «Pride Info Zone» 26 серпня розкажуть про особистий досвід дискримінації всім, кого зацікавила ця тема. Інформаційний стенд працюватиме біля театру опери та балету з 17:00 до 19:00 у форматі живого діалогу. Ми запрошуємо вас до розмови, щоб розповісти, як позначається дискримінація ЛГБТ+ на житті окремої людини. Долучайтеся до заходів «Одеса Прайд-2020»!

Відстежуйте події ОдесаПрайд 2020 – у нашому телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”.
Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.