Танцювальний перфоманс “Рушай з нами! Рушимо к правам!” – анонс

0 132

Рух за рівність — це не лише боротьба, а й розвага! Тобі важко це уявити?

Приходь 27 серпня о 17:00 до пам’ятника Дюку, де ми будемо рухатися за рівність у ритмі танцю разом з танцювальним колективом «Ямада». Адже, відкриємо таємницю, люди танцюють незалежно від своєї сексуальної орієнтації і гендерної ідентичності! Тому танець — це те, в чому ми можемо бути рівними тут і зараз.

Для того, щоб долучитися до нас, не треба ніякої підготовки. Ми покажемо тобі кілька простих рухів, які легко повторити будь-кому, під знайому всім музику. Наша мета — отримати задоволення, і нічого нам у цьому не завадить! Ми впевнені, що рівність для ЛГБТ+ може бути не лише проблемою, а й радістю, якщо підійти до цього творчо.

Для всіх учасників перформансу ми підготували пам’ятні сувеніри. А щоб додати до події крихту азарту, ми розіграємо їх у лотереї — результат для кожного буде непередбачуваним! Проте якщо учасники захочуть обмінятися отриманими сувенірами, ми не будемо проти: головне — щоб усі були задоволені. А в перервах, поки ти відпочиватимеш, хлопці й дівчата з «Ямада» покажуть кілька танцювальних номерів, які поставили спеціально для нашого заходу. Вони просили поки не розкривати подробиці, але можемо запевнити: там буде на що подивитися!

Тож долучайся: чекаємо на тебе в четвер! Захід триватиме близько двох годин, тому не хвилюйся, якщо не встигнеш до початку. «Одеса Прайд-2020» буде радий усім!

Відстежуйте події ОдесаПрайд 2020 – у нашому телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”.

 

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.