ЛГБТ активіст_ки провели танцювальну акцію-перфоманс “Рушай з нами! Рушимо к правам!”

0 90

27 серпня в рамках фестивалю квір-культури “Одеса Прайд – 2020” біля пам’ятника Дюку прошла акція-перфоманс “Рушай з нами! Рушимо к правам!”. Наша мета — отримати задоволення, і нічого нам у цьому не завадило! Учасники та учасниці акції рухалися за рівність у ритмі танцю разом з танцювальним колективом «Ямада». Ми показали кілька простих рухів, які було легко повторити під всім знайому музику. 

Ми, команда ВГО “Гей-альянс Україна”, дякуємо всім, хто взяли участь у заході. Сьогодні танцювали всі, від мала до велика, танцювали сім’ями і компаніями друзів. Шум оплесків, енергійні рухи та багато позитиву зробили цей вечір дивовижним.

Для всіх учасників перфомансу ми підготували пам’ятні сувеніри та розіграли їх у лотереї — результат для кожного був непередбачуваним! В перервах, поки учасни_ці відпочивали від палких танців, хлопці й дівчата з «Ямада» показали кілька танцювальних номерів, які поставили спеціально для нашого заходу. 

Акція пройшла мирно, без конфліктів і провокацій. Втім, наша моніторінгова команда виявила групу з більш ніж 10 хлопців, яких було помічено серед опонентів на минулому заході “Твоє ставлення має значення”. Наголошуємо, ми засуджуємо агресію проти мирних зібрань та пропаганду ненависті серед молоді.

Слідкуйте за подіями “Одеса Прайд – 2020” на нашому телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.