Презентація плей-бек театру з монологами “Силует”- анонс

0 128

Tеатральне мистецтво — це засіб, завдяки якому ми можемо побачити своє життя на відстані, як зворушені глядачі. У рамках фестивалю квір-культури «Одеса Прайд 2020» ми покажемо вам виставу в форматі плейбек-спектаклю. Це сучасний театральний жанр, започаткований 45 років тому, що поєднує сценічний монолог з імпровізаційним перформансом. У цій виставі ми розкажемо історію про ярлики — вузькі й принизливі рамки, в які нас заганяє суспільство.

Серед різновидів дискримінації вразливих груп часто називають стигматизацію — навішування на людину стереотипного ярлика, який визначає спосіб взаємодії з нею. Ярлык чи стигма — не просто образливе слово: він окреслює те, чого очікують від людини і яку роль у суспільному житті їй відводять. Стигма спотворює образ пресдтавника дискримінованої меншини, а відтак і сам спосіб його існування.

У перформансі «Силует» активістки й активісти Прайду покажуть, як виглядає життя стигматизованої людини, носія ідентичності, яка «не схвалюється» суспільством. Герої вистави — це люди, позбавлені можливості проявляти свою індивідуальність, чи то змушені відмовитися від неї задля власної безпеки. Образною мовою театру ми проілюструємо тисячі історій, які щодня відбуваються поруч із нами.

Чекаємо на вас 28 серпня о 17:30 на площі біля Театру опери і балету.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.