Джо Байден обіцяє посилити підтримку ЛГБТ+ спільнот в боротьбі з ВІЛ/СНІДом

0 93

У плані дій щодо розвитку рівності ЛГБТ+ спільнот в Америці та в усьому світі, опублікованому напередодні виборів Джо Байденом, зазначено стратегію стосовно подолання ВІЛ-інфекції.  

Що саме передбачає ця стратегія?

По-перше, недискримінаційний захист людей та закону про “доступну медичну допомогу”. По-друге,  зобов’язання, що представники(ці) ЛГБТ+ спільнот отримають “повний доступ до всіх відповідних процедур та ресурсів охорони здоров’я”. Також Джо Байден обіцяє, що федеральні плани охорони здоров’я забезпечать спільноті покриття засобами PrEP (передекспозиційна профілактика), PEP (постконтактна профілактика) “та іншими високоефективними препаратами для профілактики ВІЛ”.

Кінець епідемії СНІДу в США  до 2025 року

Байден виклав свій план боротьби з ВІЛ, у 20-сторінковому опитувальнику, поданому в червні до коаліції груп з ВІЛ/СНІДу. Головним компонентом його бачення є оновлення Національної стратегії ВІЛ/СНІДу часів адміністрації Обами.

“Як президент, я знову погоджуюся припинити епідемію ВІЛ/СНІДу до 2025 року. Оновлення всеосяжної національної стратегії боротьби з ВІЛ/СНІДом призведе до суттєвого зменшення кількості нових випадків ВІЛ-інфекції, одночасно збільшуючи доступ до лікування та усуваючи нерівний доступ до медичних послуг” – каже Джо Байден.

Послідовно підтримуючи права ЛГБТ+, Байден стверджує, що його адміністрація забезпечить для ЛГБТ+  повний доступ до медичної допомоги.

Більше цікавого зі світу ЛГБТ+  та нашої організації в телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”

 

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.