«Гей-альянс Україна» – нам 11 років!

0 246

Любі друзі! Сьогодні ми святкуємо важливу подію — 11 років з початку роботи Всеукраїнської громадської організації «Гей-альянс Україна».

Наша команда хоче подякувати всім тим, хто разом з нами бере участь у розвитку ЛГБТ-спільноти України.

Давайте згадаємо найважливіші події в історії ВГО “Гей-альянс Україна”!

Ми почали свою роботу у 2009 році. У 2010 році ГАУ став співзасновником Всеукраїнської спілки «Рада ЛГБТ-організацій», у 2012 році організовував перший “КиївПрайд”, який впродовж наступних трьох років відбувався за значної участі команди «Гей-альянс Україна» — ми допомагали з технічним супроводом заходу та менеджерською підтримкою оргкомітету. З 2015 року по сьогодні, разом із регіональним підрозділом у м.Одесі, ми організовуємо проведення масштабного “ОдесаПрайду”, а з 2018 року проводимо схожу ініціативу в місті Кривий Ріг під гаслом “КривбасПрайд”. Також ми є однією з найбільших ЛГБТ-організацій України, і більшість з наших проєктів ініційовані самою ЛГБТ-спільнотою.

Ганна Леонова, виконавча директорка ВГО “Гей-альянс Україна” та Стас Науменко, головний редактор та засновник журналів поділились думкою щодо дня народження організації у наступному інтерв’ю.

Більше цікавого зі світу ЛГБТ та організації у телеграм-каналі “Гей-альянс Україна” та у групі  “ГАУ” у Facebook.

 

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.