В Україні відкрили інтерактивний онлайн музей прийняття ЛГБТ-людей

0 177

Як повідомляє інформатор, організатори кампанії «Різні.Рівні» запустили онлайн-проєкт “Музей прийняття”. Це інтерактивна історія, де вам запропонують прожити історію одного з батьків, який проходить процес прийняття орієнтації своєї дитини. Проєкт дозволяє відчути емоції й переживання людини, яка з тих чи інших причин не була готова до такого явища, як камінг-аут. Організатори проєкту вважають, що діалог між людьми на тему прийняття ЛГБТ необхідно починати з розуміння внутрішнього світу тих людей, які по сей час живуть зі стереотипами щодо гомосексуальності. Багато учасників проєкту в кінцевому підсумку погоджуються з ідеєю, що “страх до гомосексуальності” – не більше, ніж стереотип.

«Музей Прийняття» – це перший у світі інтерактивний онлайн-музей, який дозволить кожному прожити досвід батьків, які зрозуміли й прийяняли своїх дітей попри стереотипні уявлення про гомосексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність”, -повідомляють автори проєкту. 

Організатори проєкту наголошують на важливості діалогу між батьками та дитиною, яка переживає момент прийняття орієнтації й самоідентифікації в суспільстві. Це унікальний у своєму роді проєкт онлайн-музею, в якому ви можете познайомитися з емоціями та почуттями головних героїв. У світовій спільноті кожна країна по-своєму реалізовувала подібні проєкти.

Марафон музеїв історії ЛГБТ

В межах світового прайду команда “Гей-альянс Україна” запускає серію публікацій “Марафон музеїв історії ЛГБТ”. Ми познайомимо вас з відомими музеями історії ЛГБТ-руху, їхніми особливостями та результатами роботи. У наступній публікації ми розповімо про музей, який по праву можна вважати першим музеєм гомосексуальності у світі,  – це Берлінський “Музей гомосексуальності” (нім. Schwules Museum).

Більше цікавого зі світу ЛГБТ та організації у телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.