“Авакова геть!” – або Мітинг проти поліцейського свавілля

0 211

Сьогодні, 5 червня о 14:00 під стінами Кабінету Міністрів України за участю Center for Civil Liberties / Центр Громадянських Свобод, Українська Гельсінська спілка з прав людини – УГСПЛ та KyivPride пройшов мітинг, який мав на меті привернути увагу громадськості до поліцейського свавілля.


Учасники мітингу скандували “Авакова — геть!”, “Бунтуй! Кохай! Права не віддавай!”

Українська реп-виконавиця Алёна Савраненко (Savranenko Alyona), відома як alyona alyona, також була присутня на цій акції під стінами кабміну.


“Хотіла бути тут ще з ранку, але не змогла так швидко дістатися з Баришівки. Кажуть, що “риба гниє з голови”, – каже Альона.

Організатор_кі мітингу наполягають на тому, що потрібно постійно звертати увагу на системне свавілля, безкарність та корумпованість поліції в Україні.

Мітинг під кабінетом міністрів України зібрав більше сотні людей.
Мітинг під кабінетом міністрів України зібрав більше сотні людей. Зауважимо, що, не дивлячись на заклики організаторів, соціальною дистанцією, необхідною під час карантину, учасники знехтували.

Нагадаємо, що з 1 червня в США і світі проходять масові протести “проти поліцейського свавілля” під гаслом “Чорні життя мають значення” (Black Lives Matter). Початок подій поклала смерть 46-річного афроамериканця Джорджа Флойда, якого “задушив коліном” один з поліцейських штату на місці затримання в Міннеаполісі. Смерть чоловіка викликала хвилю протестів по всій Америці. Не дивлячись на затримання поліцейських, протестанти продовжують мітингувати з метою привернути увагу до глобальної проблеми поліцейської системи США. До акції протесту приєдналися численні радикальні угруповання та асоціалні елементи, які грабують і палять магазини та автівки. Такі дії викликають осуд з боку правозахисних організацій і громадськості.

ВГО Гей-альянс Украина/Gay Alliance Ukraine виступає проти будь-яких проявів дискримінації та насильства на усіх рівнях життя суспільства.

Більше цікавого з світу ЛГБТ та організації у телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.