Іспанська ЛГБТ-спільнота звинуватила футболіста Романа Зозулю в фашизмі

0 611

ЛГБТ-спільнота іспанського міста Фуенлабрада звернулася до керівництва однойменного футбольного клубу з вимогою розірвати контракт із українським нападником Романом Зозулею. 

Причина в тому, що футболіст підтримував українське воєнізоване формування, пов’язане з радикальними організаціями. Крім того, в соціальних мережах він виклав фото, на якому позував на фоні нацистської нумерології, а на матчах Романа Зозулю публічно підтримували політичні лідери ультраправої іспанської партії VOX.

У заяві йдеться про те, що спорт сприяє розвитку толерантності та взаємоповаги, але подібний перехід може спровокувати конфліктні ситуації в місті, ймовірність яких буде збільшуватися щоразу, як гратиме Зозуля. 

Як показує досвід, люди із такими поглядами, як у футболіста, нетерпимі до інакомислення та схильні здійснювати напади на імігрантів і представників ЛГБТ. 

У заяві комюніті сказано:

 

У нашому місті, яке є еталоном захисту прав людини, не місце подібним фашистським, ксенофобським і гомофобським ідеям і цінностям, що не мають нічого спільного зі спортивними цінностями і суперечать цінностям, які місто Фуенлабрада будувало та відстоювало протягом багатьох років “.

Раніше фанати португальського «Ешторіла» та іспанського «Алькоркон» не дали клубам підписати контракти із Зозулею.

Більше цікавого зі світу ЛГБТ+ та нашої організації – в телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.