КривбасПрайд оприлюднив програму заходів

0 477

Оргкомітет презентував програму Фестивалю квір-культури КривбасПрайд-2018, який проходитиме в Кривому Розі з 20 по 22 липня і завершиться Маршем рівності на підтримку прав для ЛГБТ. Зміст і графік заходів фестивалю його команда опублікувала на сторінці події в Фейсбуці.

Відкриватиметься КривбасПрайд-2018 прем’єрним показом документального фільму «Люди» авторства Мар’яни Бурими. У центрі уваги кінострічки люди, яких в нашому суспільстві багато хто вважає «не такими, як усі». Картина пропонує розібратися, чи насправді між нами так багато відмінностей, чи все ж більше спільного.

У програмі фестивалю також заявлена ​​дискусія про перспективи цивільних партнерств для одностатевих пар в Україні. Наскільки влада і суспільство готові до узаконення гомосексуальних союзів, і яка модель партнерства найбільш прийнятна для наших умов – ці та інші аспекти питання можна буде обговорити в експертному середовищі на КривбасПрайді.

Крім того, в рамках фестивалю значиться сесія, присвячена проблемі гомофобії у футболі, і останнім тенденціям, пов’язаним з темою ЛГБТ у спорті.

Більш детально з програмою КривбасПрайду можна ознайомитися на сторінці фестивалю.

Нагадаємо, що КривбасПрайд у Кривому Розі відбуватиметься вперше. Захід проходитиме під гаслом «Відмовляюся боятися!». Фінальним акордом фестивалю стане правозахисна хода Марш рівності на підтримку прав усіх людей, незалежно від їхньої сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності.

Варто зазначити, що заходи фестивалю вимагають обов’язкової реєстрації. За словами оргкомітету, це вимушений захід заради безпеки учасників та учасниць.

Читайте також: На одного з організаторів Маршу Рівності в Кривому Розі скоєно напад

Команда фестивалю сподівається, що захід стане щорічним і в подальшому переросте в масштабне міське свято.

Захід проводиться ініціативною групою активістів і активісток Кривого Рогу в партнерстві з організацією «Гей-альянс Україна» та за сприяння Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.