ЛГБТ+ Журнал-газета Stonewall у 2021 році

0 448

Міжнародний благодійний фонд «Альянс громадського здоров’я» продовжує підтримувати випуск національних періодичних видань, створених для спільнот, фахівців та всіх осіб, які цікавляться питаннями профілактики ВІЛ, проблемами ключових груп і здоров’я. Якщо ви – представник громадської організації чи ініціативної групи з числа ключових спільнот  (ЧСЧ, чоловіки, що мають сексуальні стосунки з чоловіками, ЖКС, жінки комерційного сексу, та ЛВН, люди, які вживають наркотики),  і хочете отримувати наші видання, вкажіть контактну інформацію для адресної розсилки і бажану кількість примірників за посиланням.

Видання для ЛГБТ+

 Журнал-газета Stonewall («Кам’яна стіна»), що виходить з 2012 року, – це b-side проєкт одного з найдавніших на пострадянському просторі гей-видань – журналу «Один з нас», «ОзН», що виходив з 1996 по 2014 рік.

Stonewall хоча й має менший за «ОзН» обсяг – 28 сторінок, проте повнокольоровий і розповідає про найважливіші новини в ЛГБТ+ спільноті, найзначніші події навколо неї та про збереження  ментального й фізичного здоров’я, зокрема – профілактику ВІЛ/ІПСШ серед ЧСЧ, співпрацюючи для того з багатьма відомими ще з часів журналу авторами та деякими провідними українськими неурядовими організаціями. Видання двомовне, виходить чотири рази на рік.

МБФ «Альянс громадського здоров’я» (попередня назва – «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні») ще з 2003 року здійснює підтримку друкованих видань для ЛГБТ+ та ЧСЧ, а видавцем журналу наразі є ВГО «Гей-альянс Україна».

Звертатися щодо отримання друкованих примірників можна за контактами ГАУ в соцмережах і месенджерах.

  • Видання для ЖКС
  • Журнал «Подорожник».
  •  Видання для ЛВН
  •  Газети «Біла Альтанка», «Мотылек» и «Не улетай.

Адреса сайту МБФ «Альянс громадського здоров`я» за посиланням. 

Більше цікавого зі світу ЛГБТ+ та нашої організації у телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”
Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.