“Ми отримали першу жінку віце-президента, першого гей-міністра, і президента, який всім своїм життям показував прихильність до захисту прав людини” – інтерв’ю з директоркою “RUSA LGBT”

0 228

Президентство Джо Байдена обіцяє принести позитивні зміни щодо ЛГБТ+ руху. Відміна дискримінаційних положень минулого уряду, підтримка гомосексуальних кандидат_ок на міністерські посади та багато іншого. Ми взяли коментар у Єлени Гольцман,  директорки організації  “RUSA LGBT”, про нових ЛГБТ+ персон у владі, важливість цього для майбутніх поколінь та проблеми роботи минулої влади.  Детальніше – у матеріалі.

Вибори у США

Піт Буттіджіч, кандидат в президенти США, відкрита ЛГБТ+ персона, був надією багатьох, але не тільки через орієнтацію. Він освічена людина, знає кілька мов і має чітку позицію в політиці. Багато людей поважають його волонтерський і військовий досвід. Він не зміг перемогти на виборах, але нещодавно Байден вибрав його на посаду міністра транспорту США. Ми дуже сподіваємося, що його кандидатуру схвалять в сенаті. Тоді він стане першим відкритим ЛГБТ+ міністром в США. Це величезна перемога для ЛГБТ+ спільноти. Відкритість цієї людини дозволяє дітям по всьому світу побачити, що в житті є можливості для кожного. Це дуже важливий момент для всіх, особливо для ЛГБТ+.

Єлена народилася в Києві, але вже тривалий час живе в США. У 2008 році вона заснувала РУСА ЛГБТ як групу допомоги ЛГБТ ±  вихідцям з пострадянських країн які іммігрували в США. Під керівництвом Єлени “РУСА ЛГБТ” зібрала разом тисячі ЛГБТ ± людей, вона є активною прихильницею прав ЛГБТ + в Росії, Україні, Молдові, Білорусі, Узбекистані, Киргизстані та інших країнах колишнього Радянського Союзу, і вона часто організовує акції протесту і кампанії, спрямовані проти порушень прав ЛГБТ + в цих країнах.

Камала Харріс дочка емігранта, феміністка, перша жінка віце-президент США. Вона з родини мігрантів. Багато дівчаток дивитимуться на її перемогу з думкою “Це можливо, я просто маю робити все, що можу, і дорога для мене відкрита. Вона може бути не такою прямою, як у хлопчиків, але вона існує, і ми можемо туди потрапити “- це важливий момент. Перемога Байдена, Харріс, і Буттіджіча – великі перемоги.

Президентство Трампа мало великі авторитарні замашки, але система спрацювала. Система це люди. Я дуже боялася, що це не відбудеться, але, на щастя, ось таку перемогу ми отримали. Ми отримали першу жінку віце-президента, першого гея міністра, і президента, який всім своїм життям показував прихильність до захисту прав людини. Це приголомшливі події нашого часу.

РУСА ЛГБТ – це ЛГБТІК спільнота мігрантів з пострадянських країн , їхніх друзів та союзників, яка була заснована у 2008 році.  РУСА ЛГБТ виникла як група активіст_ок, яка допомагає шукачам притулку з Росії, Казахстану, Білорусі, України, Киргизстану та інших країн колишнього Радянського Союзу. РУСА ЛГБТ підтримує тих, хто шукає кращого життя в Сполучених Штатах, надаючи інформаційну підтримку і організовуючи події, які допомагають адаптуватися в новій країні.
 Слідкуйте за новинами ЛГБТ+ спільнот та за ВГО “Гей-альянс Україна” у телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”

 

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.