“Традиція і порядок” вимагають “звільнити” депутатку за відмову участі у релігійному заході: подробиці

0 894

26 січня представники та представниці групування “Традиція і порядок” пікетували Кременчуцьку міську раду. Їхнє обурення викликане діями депутатки від партії  “ЄС” Лариси Гориславець, котру вони звинувачують у маніпуляціях на релігійних й освітніх питаннях, пропаганді та підтримці української ЛГБТ+ спільноти. 

Представники группуваня “ТіП” закликають до “звільнення” народообраної депутатки:  ще 22 грудня на другій сесії Кременчуцької міської ради вона відмовилась від участі у богослужінні та отриманні Біблії у стінах ради, мотивуючи це власним правом на свободу світогляду. Також вона, на знак підтримки ЛГБТ+, була на сесії в масці в кольорах ЛГБТ+ прапору. Вже тоді представники “традиційних цінностей”  звинуватити депутатку у “ЛГБТ-пропаганді та деструктивному впливі на суспільство”.

Лариса Гориславець відома у регіоні як україномовна журналістка, яка зробила кар’єру розслідуваннями про корупцію серед влади. Вона послідовно бореться за європейське майбутнє України. 

Традиція мови ворожнечі 

Нагадаємо, що представників та представниць так званого “консервативного руху” “Традиція і порядок” неодноразово було помічено за провокаціями на грунті ворожнечі. Щомісяця молодики проводять чисельні гомофобні акції у різних регіонах України, акції проти європейської інтеграції України та залучають до цього неповнолітніх громадян. 

Позиція ВГО “Гей-альянс Україна”

ВГО “Гей-альянс Україна” виступає проти насильства і закликає владу й правоохоронців звернути увагу на зростання радикальних настроїв у суспільстві. За минулий рік ми зафіксували десятки нападів і правопорушень на ґрунті ворожнечі та дискримінації стосовно ЛГБТ+.  Підбурювання до насильства і пропаганда ворожнечі, напади на представників і представниць ЛГБТ+ спільнот, напади по асоціації, перешкоджання діяльності ЛГБТ+ організацій – тривожні ознаки погіршення ситуації зі захистом прав людини в Україні.

Ми засуджуємо будь-яку спробу насилля або ворожнечі стосовно представників та представниць ЛГБТ+. Порушення прав людини та дискримінація за ознаками СОГІ є неприпустимими у вільному та демократичному суспільстві.

Більше новин зі світу ЛГБТ+ та нашої організації у телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”
Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.