Міністр зі справ молоді Татарстану зустрінеться з ЛГБТ+ молоддю

0 179

Ситуація з захистом прав ЛГБТ+ спільнот в Татарстані є напруженою. Влада Татарстану забороняє проведення прайд-заходів, на території республіки фіксуються неодноразові заклики до насильства та «полювання» на представників(ць) ЛГБТ+ спільнот. Як повідомляє ЛГБТ+ центр «Принятие», очільник міністерства молоді республіки Татарстан, Дамір Фаттахов, зустрінеться з представниками(цями) ЛГБТ+ молоді Татарстану. Зустріч має пройти у закритому форматі на платформі Instagram.

“15 жовтня — в день проти цькування ЛГБТ-молоді — міністр у справах молоді Татарстану Дамір Фаттахов погодився на нашу пропозицію щодо проведення зустрічі з молодими ЛГБТ-людьми. Формат зустрічі буде закритий, але ви можете надіслати нам свою тему, питання або розповісти свою історію. Зібрані теми ми обговоримо на зустрічі.”

«Формат зустрічі буде закритим, але ви можете надіслати нам свою тему, питання або розповісти історію» повідомили організатори(ки) зі сподіванням на те, що зустріч стане гарним початком діалогу між владою та ЛГБТ+ спільнотою.

Захід організовано після пропозиції активістів обговорити тему проблем ЛГБТ-молоді з Даміром Фаттаховим.

Нагадаємо, що з 2013 року на території Російської Федерації діє скандальний законопроєкт «щодо пропаганди нетрадиційних сексуальних відносин серед неповнолітніх». ЛГБТ+ активісти та активістки фіксують напади на представників(ць) спільноти та заклики до насильницьких дій.

Більше цікавого зі світу ЛГБТ+ та нашої організації у телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”
Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.