Огляд німецького веб-серіалу “KUNTERGRAU”: про життя геїв, секс та гомофобію

0 694

Шалена любов, фетиш-фантазії, проституція та гомофобне насильство: з 2014 року виходить найуспішніший веб-серіал для ЛГБТ+ у Німеччині  – “Kuntergrau” – який зосереджується на багатьох аспектах гейських та бісексуальних реалій. Серіал знімається за рахунок пожертв та волонтерства на базі молодіжного ЛГБТ+ центру  “Anyway” у Кельні. Зараз команда добровольців-акторів у віці від 17 до 27 років вже мають понад чотири мільйони переглядів на власному Youtube-каналі. Серіал нагороджено премією Web Video у 2018 році. 

Головні герої

Сюжет 

Відвертість – справа минулого, а секс і любов стали звичайною справою. Слідкуйте  за Марселем, Леопольдом, Яном, Ноєм і Лукасом – п’ятьма друзями віком від 17 до 24 років, які вирішують повсякденні проблеми і розпізнають значення любові, сексу та дружби. Впродовж сюжету друзі неодноразово потрапляють у різні ситуації –  ми побачимо не лише барвисті та щасливі сторони життя, але й проблеми і труднощі, такі як життя з ВІЛ, протидія насильству чи гомофобії.

Про що новий, третій сезон?

“Kuntergrau” народився з відчуття, що гомосексуальність справді є  актуальною темою у провідних ЗМІ, але репрезентація повсякденного життя молодих геїв майже відсутня. Ми говоримо про це з 2014 року”, – каже режисер і сценарист Кай Кройзер.

У третьому сезоні у волонтерів більше 60 днів зйомок. Нові епізоди присвячено численним нападам на представників ЛГБТ+ спільноти у великих містах та життю ВІЛ-інфікованих людей.  У цьому сезоні волонтери-режисери хочуть показати, наскільки великими та, на жаль, часто невидимими є страждання й страхи гомосексуальних людей. 

Трейлер 3 сезону

Напади на творців серіалу 

Серіал має успіх у багатьох країнах, де гомосексуальність є кримінальним злочином. Леон, – один із режисерів в Кельнській серії, став жертвою гомофобного нападу. 

“Це була суміш страху та безпорадності, яка повністю мене поглинула”, – згадує Леон, на якого напали перед молодіжним ЛГБТ+ центром у 2019 році. “Зростання гомофобії, яке востаннє спостерігалося у жовтні під час вбивства ісламістами у Дрездені, чинить посилюючий тиск, зокрема, на гомосексуальну молодь” – повідомляють у ЗМІ.

Де можна подивитися?

У серіала є офіційний Youtube-канал. Третій сезон вже доступний до перегляду: зараз вже можна подивитися чотири епізоди. До речі, у серіала є російськомовні субтитри. За новинами щодо наступних епізодів, інтерв’ю з акторами та багато чим іншим можна слідкувати на офіційній сторінці серіалу у Facebook.

Більше цікавого зі світу ЛГБТ+ та нашої організації в телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”
Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.