Організаційний комітет «ОдесаПрайд-2020» анонсував дати прайд-заходів.

0 637

Організаційний комітет Фестивалю квір-культури «ОдесаПрайд-2020» визначив дати проведення прайд-заходів: з 21-го по 30 серпня. «Майбутнє створюють небайдужі» — слоган прайд днів в Одесі. Організаторами Фестивалю традиційно виступає Одеський регіональний підрозділ ВГО «Гей-альянс Україна».

Програма «ОдесаПрайда-2020» впродовж року кілька разів переглядалася й адаптувалася до умов карантину, викликаного COVID-19. Родзинкою прайд-днів стане серія відкритих подій в міському просторі. Шість днів одесити та гості міста зможуть спостерігати перформанси, брати участь у вікторинах, ставити питання і дискутувати, слухати музику і навіть танцювати на імпровізованих майданчиках. Анонс заходів і карта міських подій буде опубліковано ближче до початку «ОдесаПрайд-2020».

Завершаться прайд-дні проведенням традиційної Прайд Ходи. Організатори сподіваються повторити успіх минулого року, оскільки аналогічна акція у 2019-му стала першою в історії України успішно проведеною демонстрацією в форматі «відкрите місто». Ділянка проведення заходу не було закрито очепленням поліції і парканами, а правоохоронці змогли застосувати «скандинавську модель» в організації публічних заходів.

Опубліковано звіт про проведення «Одеса Прайду 2019»

Нагадаємо, що «ОдесаПрайд» — це багатоденний квір-фестиваль, який складається з культурно-освітніх та правозахисних заходів. Кульмінаційною подією фестивалю вважається Прайд Хода — мирне зібрання на підтримку прав людини для всіх, незважаючи на сексуальну орієнтацію та гендерну ідентичність.

Вперше «ОдесаПрайд» відбувся у 2015 році. Тоді міська влада через суд домоглася заборони всіх публічних заходів, запланованих в рамках фестивалю, в тому числі й Прайд Ходи. Надалі такі заходи успішно проводилися щороку, ставши найбезпечнішою відкритою ЛГБТ подією України.

Об ОдесаПрайд у 2015 році — з емоціями та без (ФОТО, ВІДЕО)

Організатори Фестивалю квір-культури «ОдесаПрайд-2020» дякують міжнародним посольствам в Україні та організаціям СОС Нідерланди та RFSL за надану підтримку в підготовці заходів. Доброю традицією ОдесаПрайда стала й відкритість до співпраці. Інформацію про умови партнерства в цьому році можна отримати, звернувшись на публічну сторінку Фестивалю в FB або написавши на пошту communication@upogau.org.

Спогади торішньої Ходи. Прайд Хода “Щасливі люди — щасливе місто”
Відстежуйте події ОдесаПрайд 2020 – у нашому телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”.
Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.