Цьогорічний ЛГБТ-марш в Одесі буде присвячений сімейним цінностям

Стартувала реєстрація учасників і учасниць ходи

0 468

Майбутній Прайд-марш, запланований на 19 серпня в Одесі, буде присвячений рівності в шлюбному праві і пройде під гаслом «Наші сім’ї – наша цінність». Цей же слоган стане ключовою темою фестивалю квір-культури «ОдесаПрайд-2018», в рамках якого відбудеться Прайд-марш. Оголошено реєстрацію учасників та учасниць демонстрації.

Відкриття фестивалю «ОдесаПрайд-2018» заплановано на 16-е серпня, його програма розрахована до неділі і включає в себе безліч найрізноманітніших заходів, головним з яких є Прайд-марш.

Прайд-марш – це правозахисна мирна хода, що покликана привернути увагу суспільства і влади до існуючої дискримінації та нерівності щодо лесбіянок, геїв, бісексуальних та трансгендерних людей в Україні.

Реєстрація не є обов’язковою умовою участі в Прайді, оскільки акція проходить відкрито і всі бажаючі вільно можуть приєднатися до колони, аби підтримати ідею рівності щодо шлюбного права. Однак оргкомітет маршу настійно просить всіх, хто має намір долучитися до події, заповнити реєстраційну форму – це значно полегшить його проведення.

Початок Прайд-маршу заплановано на 9:00 цієї неділі. Місце збору – Приморський бульвар, 1. Організація акції проходить за активного сприяння міської поліції для врахування всіх необхідних заходів безпеки учасників та учасниць демонстрації.

Нагадаємо, перша спроба провести ЛГБТ-марш в Одесі відбулася в 2015 році. Тоді міська влада через суд домоглася заборони будь-яких публічних заходів фестивалю «ОдесаПрайд», в тому числі і самого маршу. Але вже в наступному році хода відбулася – акція стала першим в історії України успішно проведеним регіональним Прайд-маршем.

У минулому році одеський Прайд-марш завершився сидячим протестом на знак незгоди з рішенням поліції, яка попросила перервати намічений маршрут, «аби уникнути можливих зіткнень з опонентами».

Читайте також: Исторический момент: «ОдессаПрайд-2017» в фотографиях

Фестиваль квір-культури «ОдесаПрайд» та Прайд-марш проводяться організацією «Гей-альянс Україна». У цьому році фестиваль проходить за сприяння Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив та посольства Канади в Україні.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.