Ми потребуємо вашої допомоги!

0 226

Що таке сьогодні 100 гривень? Три чашки кави? Одна поїздка на таксі? Пачка цигарок? А для нас 100 гривень — це три пачки крупи. Або одна пачка крупи та банка консервів. Ні, ми не голодаємо. Це харчі, що входять в набори кризової допомоги. Набори, якими ми підтримуємо ЛГБТ-людей. Людей, які звертаються до нас щодня. Людей, які поїхали зі своїх домівок. Людей, які втратили через цю кляту війну все.

Ми — громадська організація. Не фонд, не благодійна організація, не релігійне об’єднання. Ми власними силами знаходимо людей, які готові підтримувати ЛГБТ-спільноти в Україні. Гроші, що ми отримуємо, не тринькаються: продуктовий набір містить базові, але поживні харчі. І завдяки цьому набору людина може харчуватися принаймні два тижні. Два тижні не думати, де взяти їжі, а шукати роботу.

На носі зима. Ціни на харчі вдвічі вище, ніж на початку року. Захворюваність на сезонні ГРВІ йде вгору. Люди продовжують їхати від війни в більш безпечні регіоні. Кількість ЛГБТ-людей, які звертаються до нас за допомогою, зростає. І хоча західні партнери надають підтримку, зайвих донатів не буває. Саме завдяки пожертвам наша програма кризової допомоги передбачає кілька пунктів:

  • кризові гуманітарні набори;
  • соціальний супровід;
  • консультування;
  • тимчасове житло.

Завдяки цій програмі люди мають змогу самостійно вирішувати свої нагальні вітальні проблеми. Завдяки цій програмі люди можуть жити по-людськи.

Тож якщо після прочитання цього посту ви зрозуміли, що легко зможете відмовитись від філіжанки кави, а ці гроші задонатити нам — ось посилання на сторінку, де можна це зробити: https://upogau.org/donate-ua/.

Не буває маленької допомоги. Кожна гривня — це вклад у спільну перемогу.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.