У першому випуску радіопрограми про ЛГБТ «Good As You» обговорювали прайд-рух (ВІДЕО)

Перший ефір був присвячений Фестивалю квір-культури ОдесаПрайд і ЛГБТ-прайдам в цілому

0 478

На одеському «Першому міському радіо» стартувала щотижнева годинна програма «Good as you». Проект присвячений питанням прав для ЛГБТ, толерантного ставлення до інакшості і розвінчанню популярних міфів про людей з іншою сексуальною орієнтацією та гендерною ідентичністю. Гостею дебютного ефіру стала директорка «Гей-альянсу Україна» і голова оргкомітету ОдесаПрайду Анна Леонова.

«У Одеси є історично сформований образ – це європейське місто з повагою до багатокультурності і різноманітності. Мені здається, по відношенню до ЛГБТ ця повага також присутня», – зазначила активістка в ході ефіру, який був присвячений Фестивалю квір-культури ОдесаПрайд і ЛГБТ-прайдам в цілому.

Анна Леонова висловила своє розчарування з приводу того, що міська влада досі жодного разу не виказала публічну підтримку прайд-заходам в Одесі. «Мені здається, мерія повинна бути безпосередньо зацікавлена в тому, щоб ідея безпечного простору, в тому числі і до ЛГБТ-людей, в місті максимально популяризувалась», – повідомила правозахисниця.

«Ставлення до ЛГБТ-людей в будь-якій країні – це завжди маркер того, наскільки держава, влада поважає і цінує ідею прав людини, – підкреслила Леонова. – Коли ми говоримо, що незахищені права ЛГБТ-людей, ми говоримо, що незахищені і права людей з обмеженими можливостями. Коли ми говоримо про те, що в школах, навчальних закладах по відношенню до ЛГБТ-підлітків існує буллінг і цькування, ми говоримо про те, що в навчальних закладах існує буллінг і цькування і по відношенню до дітей із зайвою вагою, до дітей з малозабезпечених сімей . Це великий комплекс соціальних проблем, який, звичайно ж, повинен підніматися в усіх аспектах ».

Анна нагадала, що цьогорічний Прайд-марш в Одесі проходив під гаслом «Наші сім’ї – наша цінність» і був присвячений темі сімейних цінностей. А один з головних меседжів фестивалю ОдесаПрайд стосувався необхідності прийняття законопроекту про громадянські партнерства, який би дозволив гомосексуальним союзам в нашій країні реалізовувати право на сім’ю.

Програма «Good as you» виходитиме на «Першому міському радіо» щопонеділка о 19:00.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.