Учасниця «Топ-моделі по-українськи» Яна Кутішевська: «Сподіваюся, новий сезон нагадає людям, що сексуальна орієнтація – особиста справа кожного»

0 759

Конкурсантка «Топ-моделі по-українськи» Яна Кутішевська, яка під час кастингу шоу зробила камін-аут, в недавньому інтерв’ю «Новому каналу» розповіла про становлення своєї ідентичності.

За словами Яни, ще в 12 років вона почала помічати, що її «вабить до дівчаток більше, ніж до хлопчиків», проте через консервативне виховання вона спочатку старанно відганяла від себе всі «неправильні» думки. І навіть намагалася зустрічатися з хлопцями. Але тільки після того, як Яна познайомилася зі своєю дівчиною Лєрою, «все стало на свої місця».

Відкритися матері було непросто, згадує учасниця шоу. Вона впевнена, що мама до цих пір так і не змогла повністю прийняти її гомосексуальність і потай сподівається, що її донька «одумається».

Зате на відносинах з друзями камін-аут Яни ніяк не позначився. «Мені здається дивним, коли люди з кимось не спілкуються, бо той гомосексуал», – зазначає вона. На проекті до Яни теж всі поставилися належним чином. І хоча її називали «Янка-лесбіянка», робили це жартома, люблячи. «Образити ніхто не намагався. Всі ж адекватні люди», – підкреслила Кутішевська.

«До речі, цим мені дуже подобається моделінг. Тут головне – твої зовнішні дані, вміння себе подати, бути ввічливою і ерудованою людиною. У модельному бізнесі нікого не цікавить, з ким ти спиш. Головне, щоб добре працювала», – поділилася спостереженням Яна.

Як ми раніше вже писали, на кастинг шоу Яна прийшла разом зі своєю дівчиною Валерією Гармаш, про що відразу і повідомила суддям. Їх обох відібрали в 30-ку, але ось в 15-ку Лєру не взяли, в минулому турі вона вибула з проекту, і Яна залишилася в шоу одна.

«Заздалегідь домовилися, що не будемо влаштовувати істерик чи відмовлятися від участі, якщо пройде хтось один. Ми разом півтора року, у нас міцні стосунки. Довіряємо і підтримуємо одна одну. Звичайно, дуже сумували. Але я намагалася працювати за двох», – повідомила з цього приводу Яна.

Нагадаємо, що в п’ятому сезоні шоу «Топ-модель по-українськи» також беруть участь 21-річний львів’янин Максим Осадчук, який є відкритим геєм, і 19-річна грузинка Софі Берідзе, яка народилася в чоловічому тілі.

«Сподіваюся, що новий сезон «Топ-моделі по-українськи» нагадає людям, що сексуальна орієнтація – особиста справа кожної людини. І серед українців стане більше толерантних людей», – каже Яна.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.