Сімеїз сьогодні: Хто приїжджає на колись популярний гей-курорт (ВІДЕО)

Клуб «Їжаки» продовжує приймати ЛГБТ-туристів

0 586

Ще за часів Радянського Союзу Сімеїз здобув репутацію відомого гей-курорту. До анексії Криму сюди на відпочинок масово приїжджали ЛГБТ з України та інших країн колишнього СРСР. І хоча після 2014-го потік таких туристів значно скоротився, статус гей-курорту Сімеїз все ще не втратив, сюди ще приїжджають російські ЛГБТ, повідомляють «Крим.Реаліі». Про це – їхній спеціальний репортаж.

Незважаючи на те, що інші гей-заклади півострова змушені були згорнути свою діяльність, легендарний клуб «Їжаки» в селищі Сімеїз продовжує працювати в звичному форматі. У серпні клуб відзначив своє 24-річчя. «Для Сімеїзу він означає багато чого, тому що стільки людей, скільки приїжджає сюди саме в цей клуб – за рахунок цього, думаю, живуть і магазини, і готелі, і приватний сектор», – зазначає офіціант Андрій.

Читайте також: «В путинском Крыму геям места нет»

Про гомофобні настрої в Криму і Росії тут вважають за краще не говорити, відзначає видання. Знімати на камеру теж дозволили не все. Працівники та працівниці закладу обережно підбирають кожне слово. Ні власники клубу, ні більшість відвідувачів свої обличчя не показують, кажуть, що це було небезпечно і до анексії, а тепер і поготів.

Офіціантка Марина, яка приїхала сюди працювати з Сум після захоплення Криму, розповідає, що агресивно налаштованих по відношенню до геїв туристів в Сімеїзі вистачає. Тому охороні «Їжаків» доводиться стежити за своїми клієнтами навіть за межами закладу.

«Їжаки» не зміняться. Змінюються люди, змінюється світогляд людей, змінюються політичні всякі штучки, але все-таки, заходячи в клуб, ви приходите відпочивати. Тому всю цю, перепрошую, х .. відкладіть за порогами клубу, тому що ви сюди прийшли відпочивати», – коментує нову реальність травесті-артистка Stella Diva Fox, яка приїхала в «Їжаки» на гастролі з Санкт-Петербургу.

Читайте також: Ситуация с правами ЛГБТ в Крыму и на Донбасе

Втім, вже в наступному році Сімеїз може втратити навіть своїх російських ЛГБТ-туристів: місцева влада збирається реконструювати набережну і закрити пляж. Будівельні роботи ось-ось розпочнуться і триватимуть до 2020 року.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.