Як Гей-альянс Україна допомогає людям під час війни

0 528

Робота з людьми — це складно. Особливо, коли працюєш з вразливими верствами населення. Один з напрямків нашої програми кризової допомоги ЛГБТ-людям — це соціальний супровід. Дмитро, наш соціальний працівник, розповів історію однієї людини, яка звернулася до нас за допомогою.

Дмитро, соцпрацівник ГАУ
Дмитро, соцпрацівник ГАУ

Артуру був 21 рік, він жив в Маріуполі, працював бухгалтером. Але потім почалося повномасштабне вторгнення. Разом з матір’ю Артур поїхав до села Мелекіне, звідти — до Мелітополя, а 9 травня родина вже була на блокпостах під Запоріжжям.

Через кілька днів Артур вирішив їхати до Києва. Коли він приїхав до міста, у нього не було нічого: ані роботи, ані документів. Були лише проблеми з військкоматом та ментальним здоров’ям. Та все одно, за словами Артура, це було як вибратися з апокаліпсису до раю.

Перший раз Артур звернувся до нас за продуктовим набором. “Той набір, що я отримував в іншій організації, просто жахливий, їсти там практично немає чого. А у вас набір прям такий добротний” — каже Артур.

Артур, чию історію розповів Дмитро
Артур, чию історію розповів Дмитро

Дмитро допоміг Артуру знайти адекватну психіатричну допомогу, а також відновити документи. Наразі людина навіть має роботу! Так, через нестабільність та певні обставини Артур поки не може почати повноцінно вирішувати проблеми з ментальним здоров’ям, але твердо йде до цього.

І таких випадків ми маємо багато. Люди з інших міст звертаються до нас за допомогою: комусь потрібні харчі, комусь — соціальний супровід, хтось потребує соціалізації та відчуття безпеки. Ми робимо все можливе, аби допомогти кожному та кожній: в нас діє комплексна програма кризової допомоги, яка передбачає, в тому числі:

  • кризові гуманітарні набори;
  • соціальний супровід;
  • консультування, в тому числі юридичне;
  • тимчасове житло.

Якщо ви можете підтримати нас донатом, ось посилання на сторінку, де це можна зробити: https://upogau.org/donate-ua/. Кожна гривня, що ви жертвуєте, піде на допомогу тим, хто справді цього потребує.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.