Перфоманс «Твоє ставлення має значення» – анонс

0 124

Що думають наші співгромадяни про проблему рівних прав для ЛГБТ+?

Це питання в публічних розмовах часто вважають «незручним», намагаються уникнути відповіді або обмежуються загальними фразами. Часто доводиться чути, що наше суспільство «не готове» обговорювати тему сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, — чи то, навпаки, що в нашому місті живуть толерантні люди, і проблема дискриминации зараз не на часі. Наскільки обґрунтовані такі узагальнення? Можна посилатися на результати опитувань суспільної думки, але такі опитування навряд чи замінюють повноцінний діалог про положення ЛГБТ+ в суспільстві. Адже відомо, що більшість громадян України не мали персонального досвіду спілкування з відкритими представниками ЛГБТ+-спільноти, на підставі якого могли б сформувати власну думку.

Перформансом «Твоє ставлення має значення» Одеса Прайд вирішив запропонувати розмову кожному одеситу особисто. 25 серпня ми звернемося до жителів міста з проханням висловити свою думку про проблеми рівних прав і дискримінації. У цей день у міському саду, 17:30, ми встановимо дошку, на якій кожен може залишити стікер, що символізуватиме особисте ставлення до ЛГБТ+-спільноти. У такий спосіб ми хочемо нагадати одеситам і одеситкам, що проблема дискримінації меншин існує не лише в заявах правозахисників, а й на рівні особистих стосунків, і кожна людина впливає на неї особисто. Після завершення акції ми підрахуємо кількість «лайків» і «дизлайків» і чесно повідомимо результат.

А для тих, хто хоче продовжити розмову, Одеса Прайд-2020 підготував наступні інформаційні й розважальні події. Чекаємо на вас!

 

Відстежуйте події ОдесаПрайд 2020 – у нашому телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”.

 

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.