Рівненську міську раду викликають до суду.

0 205

13 лютого Рівненська міська рада повідомила про дату першого підготовчого засідання за позовом щодо визнання рішення про заборону проведення ЛГБТ-маршів в Рівному протиправним.

На сайті міськради підтвердили, що в провадженні окружного адміністративного суду перебуває справа №460/307/20 за позовом Деркача Дмитра Анатолійовича про визнання протиправним та нечинним рішення 38 сесії Рівненської міської ради 7 скликання від 24.12.2019 № 6926 “Про заборону проведення на території міста Рівного маршів представників ЛГБТ-спільнот”. Відповідачем по цій справі виступає Рівненська міська рада. Підготовче засідання відбудеться 24 лютого в Рівненському окружному адміністративному суді.

Нагадаємо, 16 січня​ Дмитро Деркач, помічник депутата Верховної Ради, повідомив про подання позову проти Рівненської міськради, підкресливши, що рішення “Про заборону проведення на території міста Рівного маршів представників ЛГБТ-спільнот” є неконституційним. “Права ЛГБТ-спільноти висловлювати власну позицію і виходити на мирні зібрання захищаються і гарантуються Конституцією”, – зауважив Деркач на своїй сторінці в Facebook.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.