Ще чотири штати в США ухвалили анти-ЛГБТК закони – огляд ситуації

0 198

Арізона та Теннессі ухвалили закони, які забороняють вчителям згадувати ЛГБТ-осіб без дозволу батьків. Алабама та Північна Дакота прийняли закони, що забороняють транс*дівчатам брати участь у шкільних видах спорту. Два з чотирьох Штатів очікують підписи від республіканських губернаторів. Детальніше – в матеріалі.

Вже не перший місяць в США тривають політичні дебати щодо ухвалення інклюзивного законодавства, що спрямовано на захист прав ЛГБТ+ спільнот. Але не всюди ситуація покращиться, ще залишаються політики, вмотивовані проти прав людини для ЛГБТ+ спільнот.

Наприклад, сенат штату Теннессі проголосував 62/23 “за” законопроект HB 529, якій вимагає від шкіл за 30 днів брати дозвіл у батьків, якщо під час занять згадуватимуться теми, пов’язані зі сексуальною орієнтацією або гендерною ідентичністю. Це дає можливість батькам заборонити дітям відвідувати заняття, де вони можуть почути про існування ЛГБТ людей.

Вже 14 квітня законодавча влада Арізони прийняла законопроект SB +1456, який вимагатиме дозволу батьків перед будь-яким шкільним обговоренням ЛГБТ-людей або ВІЛ. 

Зараз обидва законопроекти очікують на підписи губернаторів – республіканців. 

15 квітня законодавці штатів Алабами та Північної Дакоти прийняли законопроекти, що забороняють транс* жінкам грати в жіночих командах.

Президент США Джо Байден під час передвиборчої кампанії пообіцяв впродовж перших 100 днів перебування на посаді прийняти закон, який захищає ЛГБТ+ американців від дискримінації. Але напередодні в ЗМІ повідомили, що, не дивлячись на те, що підтримка Сенатом Закону про рівність вважається малоймовірною, можливо, президент розробляє план Б.

Більше цікавого зі світу ЛГБТ+ та нашої організації в телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.