Зірка “Холостяка” Колтон Андервуд зробив камінгаут

0 470

Колтон Андервуд, колишній футболіст та зірка американського реаліті-шоу “Холостяк”, в ексклюзивному інтерв’ю в ефірі “Доброго ранку, Америка” зробив камінгаут як гей. Детальніше – у матеріалі.

Камінгаут

Колтон Андервуд знімався в 23-му сезоні популярного американського шоу, де чоловік вибирає майбутню наречену з пулу жінок. До того він також знімався в спін-оффі “Холостяк” та “Холостяк в раю”. Напередодні в ефірі “Доброго ранку, Америка” Колтон Андервуд повідомив, що є гомосексуалом.  

“Я давно втік від себе. Я давно ненавиджу себе. І я – гей. Я довго думав над всім цим, та  наступним кроком вирішив повідомити про це людям”.

“Вийти зі шафи” він вирішив після останніх подій з пандемією, яка змусила людей “поглянути на себе у дзеркало і з’ясувати, хто вони і від чого вони тікають”. Він пройшов “темний і поганий” час, перш ніж відчув, що міг би зробити камінгаут.

Шоу “Холостяк” та власне прийняття

У шоу “Холостяк” він обрав учасницю конкурсу Кассі Рендольф, але врешті-решт вирішив не свататися з нею. Пара розпалася минулого року. Він розуміє, що жінки відомого шоу можуть почуватися введеними в оману. Після закінчення шоу він навіть “дякував Богу” за те, що нарешті отримає дружину та дітей.

Але в інтерв’ю він поділився спогадами з дитинства, сказав, що усвідомлював свою сексуальність та відчував себе “іншим” з шести років, а в Католицькій школі дізнався з Біблії, що гомосексуальність є гріхом та молився, щоб Бог змінив його.  До закінчення середньої школи він зрозумів, що його “більше приваблюють хлопці та чоловіки”, ніж протилежна стать, та напередодні остаточно вирішив закрити це питання, зробивши камінгаут перед світом.

Більше цікавого зі світу ЛГБТ+ та нашої організації – в телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.