У Києві кандидат від “Батьківщини” підтримав ЛГБТ-спільноту

0 342

12 жовтня на youtube-каналі “Об’єднання Соціально Активних Оболонців” з’явився передвиборчий ролик “КІНА – не буде!” від кандидата партії “Батьківщина” Олександра Горбаченка із закликом зробити правильний вибір та підтримати рівність в Україні.

"КІНА - не буде!"

Сюжет відео

З перших кадрів ми бачимо щасливих дівчат та хлопців, які збираються до кінотеатру на спільний перегляд. У залі кінотеатру друзі займають місця, обіймаючи один одного, коли сеанс переривається зверненням Олександра з закликом зробити “правильний вибір, підтримавши традиційні цінності “Батьківщини” – любов, взаєморозуміння та рівність”.

Олександр Горбаченко та “Гей-форум України”

Горбаченко Олександр Олександрович – кандидат у депутати Київської міської ради від партії  “Батьківщина” на 7-му виборчому окрузі Оболонського району міста Києва. 

Цьогорічну передвиборчу кампанію Олександр Горбаченко будує на підтримці ідей рівності та ЛГБТ-спільноти України. Олександр є членом молодіжної громадської організації “Молодіжний правозахисний центр” та членом керівних органів правління Всеукраїнської громадської ЛГБТ-організації “Гей-Форум України”.

«Гей-Форум України» є об’єднанням представників ЛГБТ-спільноти з усіх регіонів України, які, спираючись на цінності лібералізму, гуманізму і прав людини, прагнуть забезпечення в Україні громадянської рівноправності, соціального комфорту і високої якості життя для гомосексуалів, бісексуалів і трансґендерів (як чоловіків, так і жінок) шляхом цілеспрямованого відстоювання інтересів представників ЛГБТ-спільноти та просування ЛГБТ-проблематики в усіх соціальних сферах і на всіх рівнях влади. – джерело

 

Реакція з боку представників(ць) “Традиційних цінностей”

Представники(ці) так званих “традиційних” цінностей організації “Всі разом!” розкритикували сюжет відео “КІНА – не буде!” за підтримку Олександром ЛГБТ-руху. Представники(ці) “Всі разом!” вимагають заборонити просування ідей ЛГБТ-спільноти членами “Батьківщини та її кандидатами на будь-яких виборах та засудити Олександра Горбаченка за підтримку ЛГБТ-спільноти України.

Читайте також: Американські релігійні та консервативні організації стоять за боротьбою проти прав ЛГБТ+ в Україні

 

Нагадаємо, що суспільний рух “Всі разом” активно просуває гомофобні ідеї та підбурює до дискримінації стосовно представників(ць) ЛГБТ-спільноти України. Детальніше у наших матеріалахАнти-ЛГБТ марафон міськрад 2019”.

 

Більше цікавого зі світу ЛГБТ-спільноти та ношої організації у нашому телеграм-каналі ВГО “Гей-альянс Україна”
Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.