Опубліковано звіт про проведення «Одеса Прайду»

0 292

Одеський осередок ВГО «Гей-альянс Україна» звітує про виконання стратегічних задач 2015-2019 рр. –  від протидії судовим заборонам Прайд-ходи до маршу у відкритому форматі.

В 2015 році після судової заборони вуличної ходи на підтримку ЛГБТ і зриву прайд-заходів Одеським осередком «Гей-альянсу Україна» було складено стратегічний план задля сталого розвитку спільноти в місті.

З кожним роком Прайд-хода ставала все безпечнішою і відкритішою. Починаючи з саботажу місцевої влади і погроз міліції у 2015, до «скандинавської моделі» і відмови від поліцейського очеплення та металевих кордонів у 2019. За ці роки зросла підтримка громади і ком’юніті, з’явились організації-партнерки та розширилось коло міжнародних донорів. Більше деталей ви можете знайти у презентації-звіті «Одеса Прайд 2019, як це було» нижче.

Якщо ви хочете приєднатись до кола партнерок_ів Фестивалю квір-культури «Одеса Прайд 2019» або підтримати нас фінансово чи у будь-який інший спосіб – пишіть на офіційну сторінку Одеса Прайд у фейсбуці https://www.facebook.com/OdessaPride/.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.