В Кривому Розі пройде Фестиваль квір-культури «Кривбас Прайд»

0 273

В Кривому Розі вдруге пройде Фестиваль квір-культури «Кривбас Прайд» під гаслом «За різноманітність та безпеку у Кривому Розі». Організаційний комітет фестивалю анонсував проведення інформаційних заходів з 25 по 27 липня, зазначивши, що цього року заплановану Прайд-ходу були вимушені відмінити.

В рамках Кривбас Прайду проводитимуться дискусії про реєстровані цивільні партнерства, безпеку та ризики для громадських активістів в сучасних умовах, інтерактивні лекції, кінопокази та зустріч батьківської ініціативи «ТЕРГО». Офіційне відкриття фестивалю відбудеться ввечері 25 липня. Долучитись до заходів «Кривбас Прайду» можна заповнивши реєстраційну форму .

«Прайд-хода є одним з найважливіших для нас заходів фестивалю. Але цього року після консультацій з поліцією і з урахуванням проведення виборів до Верховної Ради достроково, ми були вимушені відмовитись від проведення маршу», – коментує голова організаційного комітету «Кривбас Прайд» і регіонального підрозділу ВГО «Гей-альянс Украйна» в м. Кривий Ріг. – «Як організатори публічних заходів, ми в першу чергу маємо працювати з ризиками, які можуть впливати на безпеку і здоров’я учасників маршу. На жаль, наразі ризики незабезпечення безпеки правоохоронними органами високі, і ми маємо бути реалістами, оцінюючи їх. Тим не менш, ми впевнені, що наступний «Кривбас Прайд» завершиться маршем вулицями нашого міста».

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.