В Одесі пройшли благодійні кінопокази на підтримку місцевого ЛГБТ+ ком’юніті

0 188

20 листопада на базі експериментального центру та відкритої бібліотеки Muzeon відбувся благодійний кінопоказ документального фільму Йоні Лейсера. Перегляд кінострічки зібрав повний зал. Представниць одеського ком’юніті було запрошено до участі у заході. Організатори(-ки) оголосили, що отримані кошти підуть на підтримку правозахисних заходів одеського осередку ВГО “Гей-альянс Україна” (ГАУ). 

*Квіркор – культурний та громадський рух, який виник в 80-х рр як критика проявів гомофобії на панк-сцені та буржуазності у гомосексуальному середовищі. Серед учасників кінострічки: Брюс Лабрюс, Джі Бі Джонс, Том Дженнінгс, Дженезис Пі-Оррідж, Джон Уотерс, Лінн Брідлав, Дік Ілаш, Сайлас Ховард, Кетлін Ханна, Кім Гордон, «Pansy Division» і «Team Dresch» – повідомляють організатори(-ки) на сторінці центру у Facebook.

З інформації глядачів та глядачок, кінопоказ пройшов без провокацій чи заворушень. Заходи пройшли з дотриманням рекомендацій МОЗ для громадян щодо коронавірусу (2019-nCoV). Після показу організатори(-ки) повідомили, що перегляд фільму також буде доступним на базі Одеського регіонального осередку ВГО “Гей-альянс Україна”, а керівництво одеського центру Muzeon домовились щодо подальшої співпраці  з ВГО “ГАУ”.

Більше цікавого зі світу ЛГБТ+ та нашої організації у телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”
Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.