В Одесі пройшов виступ в форматі плейбек-спектаклю на підтримку ЛГБТ

0 189

28 серпня в рамках фестивалю квір-культури «Одеса Прайд 2020» ЛГБТ-активіст_ки організували виставу в форматі плейбек-спектаклю. Акція проходила біля театру опери та балету, де одесити та гості міста мали можливість спостерігати за виступом. 

У перформансі «Силует» актори показали, як виглядає життя стигматизованої людини, носія ідентичності, яка «не схвалюється» суспільством. Герої вистави — це люди, позбавлені можливості проявляти свою індивідуальність чи то змушені відмовитися від неї задля власної безпеки. “Образною мовою театру ми проілюстрували тисячі історій, які щодня відбуваються поруч із нами. Ми розказали історію про ярлики — вузькі й принизливі рамки, в які нас заганяє суспільство.”, – пояснюють організатори заходу.

“Плейбек-театр – чудова форма донесення ідей. Сама історія виникнення такого жанру пов’язана з вуличними протестами й активізмом. Для ВГО “Гей-альянс Україна” це не нова сфера активізму. В 2015 році за підтримки Посольства Німеччини ми вже реалізовували проєкт плейбек-театру. Цей досвід дозволив втілити яскраву постановку і розповісти про випадки дискримінації та злочини ненависті стосовно гомосексуальних і трансгендерних людей”, – розповіла Анна Леонова, голова організаційного комітету “Одеса Прайд  – 2020”.

Слідкуйте за подіями “Одеса Прайд – 2020” на нашому телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.