В Україні розпочався ЛГБТ- фестиваль південного регіону України “Дні рівності та гордості” – LGBT Association LIGA

0 231

Вчора розпочався традиційний для південного регіону України щорічний ЛГБТ+ фестиваль “Дні рівності та гордості”. Цьогорічну подію присвячено тижню прав людини, і вона триває з 8 по 12 грудня в онлайн-форматі. Организаторки та організатори, Асоціації ЛГБТ «ЛІГА», повідомляють, що глядачів та глядачок чекають кінопокази, фотовиставки, дискусії з гостями заходу і ще багато чого цікавого. Однією з ключових подій фестивалю стане вручення щорічної премії «Райдужна стрічка». Програма фестивалю та інші цікавинки – у нашому матеріалі.

Трохи історії

Фестиваль започаткований Асоціацією ЛГБТ «ЛІГА» ще у 2008 році.  Одна з головних задач фестивалю – сприяти діалогу різноманітних спільнот в регіонах України та взаємній інтеграції спільноти й суспільства. Організатори(-ки) зазначають, що культура та освіта – це та зброя, що допоможе зруйнувати стереотипи та подолати дискримінацію ЛГБТ-людей у суспільстві.

Програма фестивалю

Організатори(-ки) повідомили на сторінці facebook, що у  цьому році Асоціація ЛГБТ «ЛІГА», через пандемію COVID-19, представляє оновлені «Дні рівності та гордості», інтегровані в онлайн формат. Серед запланованих заходів: кінопокази Асоціації та партнерських організацій, презентація фотовиставок нашої спільноти з Миколаєва та Одеси, майстер-класи та розважальні заходи, вручення щорічної премії «Райдужна стрічка» союзникам Асоціації у місті Миколаїв, вебінари для психологів, конкурси та розіграші для активних учасників фестивалю. Також програмою передбачені цікаві гості – політичні діячі та діячки, матері ЛГБТ-дітей, люди, які протидіють сімейному насильству щодо ЛГБТ, а також представники(-ці) мистецьких напрямків. Під час заходів гладачи(-ки) мають можливість ставити запитання. З повною програмою заходів фестивалю можна ознайомитися за посиланням.

 

Для того, щоб мати можливість спілкуватися під час Днів рівності та гордості онлайн, організатори(-ки) просять заповнити коротку анкету. Реєстрація за посиланням.

Більше цікавого зі світу ЛГБТ+ та нашої організації у телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.