Заява Організації з приводу тимчасового відсторонення Уляни Супрун від виконання обов’язків міністра охорони здоров’я

0 1,504

Всеукраїнська громадська організація «Гей-альянс Україна» засуджує дії Ігоря Мосійчука, які спрямовано на зрив роботи команди МОЗ, і висловлює підтримку в.о. міністра охорони здоров’я Уляні Супрун.

5 лютого Окружний адміністративний суд Києва тимчасово заборонив Уляні Супрун виконувати обов‘язки міністра охорони здоров’я, частково задовольнивши позов Ігоря Мосійчука, нардепа від Радикальної партії Олега Ляшка. Заявляючи, що «життя і здоров’я українців – найвища цінність», члени Радикальної партії водночас ставлять під загрозу життя українців і українок, затримуючи поставки препаратів для антиретровірусної терапії, діалізу, ліків для онкохворих, людей з діабетом, хворобами серця, гепатитом.  

Тимчасове відсторонення Уляни Супрун від обов’язків є тривожним сигналом для всього українського суспільства і нагадуванням про необхідність громадського контролю за ситуацією, адже позитивні зміни, яких вдалось досягти команді МОЗ за останні роки, вкотре опиняються під загрозою.

Нагадаємо, що Уляна Супрун є не тільки очільницею впровадження медичної реформи, що безперечно важливо для ЛГБТІ-спільнот, але ій людиною, яка неупереджено ставиться до ЛГБТІ, а також публічно закликає боротись із стереотипами, пов’язаними із сексуальною орієнтацію та гендерною ідентичністю.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.