Міфи про бісексуальність

0 216

Нещодавно ми писали про біфобію і її наслідки для бісексуальної спільноти. Та де ж коріння цього явища? Можливо, в незнанні та стереотипах. Тож сьогодні поговоримо про міфи, що вирують навколо бісексуальності. А також розвінчаємо їх. Нумо.

Міф: у бісексуалів порівну партнерів різної статі.

Правда: більшість людей з бісексуальною орієнтацією не займається підрахунком того, скільки в них було жінок та чоловіків. Бісексуальність — це не про паритет. Майже кожна бісексуальна людина розуміє, яка стать приваблює її більше.

Міф: бісексуали схиблені на сексі.

Правда:  бісексуальність — це не лише про секс. Це ще й про емоційний зв’язок з людиною, про почуття, про самовідчуття у цих стосунках. Серед бісексуалів є чимало тих, у кого низьке лібідо, а партнерів було всього кілька. Тож пов’язувати сексуальну орієнтацію та рівень лібідо — марна справа. Це так не працює.

Міф: бісексуали просто не визначилися.

Правда: якщо я сьогодні їм борщ, завтра піцу, а післязавтра роли, це означає, що я не можу визначитися зі своїми смаковими уподобаннями? Отож. Так само й з бісексуалами: їм подобаються люди як своєї, так і протилежної статі. І з цим вони точно визначилися.

Міф: бісексуали постійно зраджують своїм партнерам та партнеркам.

Правда: вірність у стосунках аж ніяк не залежить від сексуальної орієнтації. Це залежить від якостей людини. Тож не треба ставити знак рівності між бісексуальністю та зрадами.

Міф: неможливо бути бісексуальною людиною, якщо ти в гетеро-стосунках.

Правда: бісексуальність — це сексуальна орієнтація. І вона нікуди не зникає. Навіть якщо людина знаходиться у довготривалих стосунках з людиною протилежної статі.

Міф: бісексуальність — це щось середнє між гомо- та гетеросексуальністю.

Правда: бісексуальність — одна з трьох основних сексуальних орієнтацій. І так, це окреме явище, а не симбіоз гомо- та гетеросексуальності.

Міф: з часом бісексуали “остаточно визначаються”.

Правда: лише близько 10% бісексуалів схиляються до якоїсь однієї статі. Але скільки з них продовжують відчувати потяг до іншої — невідомо.

Вищеперелічені міфи — основні. Та зрозуміло, що цей перелік — далеко не вичерпний. Тож в коментарях пишіть, з якими ще міфами про бісексуальність та бісексуалів ви стикалися 🙂

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.