Депутатка Лариса Гориславець підтримала ЛГБТ+ спільноту України

0 197

22 грудня на другій сесії Кременчуцької міської ради депутатка Лариса Гориславець, партія “Європейська Солідарність”, підтримала ЛГБТ+ спільноту, одягнувши райдужну маску. Депутатку вже встигли звинуватити у “ЛГБТ-пропаганді та деструктивному впливі на суспільство”. Детальніше – у нашому матеріалі.

Як це було?

Як повідомляє Лариса Гориславець у facebook, 22 грудня в Кременчуці понад дев’ять годин тривала друга сесія міської ради, під час якої депутатів благословляли, даруючи  їм Біблії. Будучи дружньою до ЛГБТ+ тренеркою з прав людини, Лариса одягла медичну маску в кольорах райдужного прапора, який є символом солідарності та підтримки ЛГБТ+ спільнот. У залі міськради Лариса не відчувала на собі ворожих чи здивованих поглядів, але вже за кілька годин представники громадського руху “Всі Разом”, який пропагує “традиційні цінності”, звинуватили депутатку в “ЛГБТ-пропаганді та підтримці антисімейних політичних рухів”. Не зважаючи на гучні заклики, у цих звинуваченнях Лариса бачить переважно політичні та економічні мотиви.

“Причиною цькування можуть бути політичні мотиви, бо представник “Всі разом” в Кременчуці є директором дитячого табору, про завищені закупівлі якого я писала як журналістка”, – повідомляє депутатка.

Нагадаємо, що згідно розслідуванню Bellingcat, американські релігійні та консервативні організації стоять за боротьбою проти прав ЛГБТ+ в Україні. Євангелістська медіаімперія CBN створила мережу консервативних релігійних організацій, серед яких є й громадський рух “Всі разом!”. З 2015 року вони борються проти ухвалення в Україні антидискримінаційних законів.

 

Більше цікавого зі світу ЛГБТ+ та нашої організації у телеграм-каналі “Гей-альянс Україна”
Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.