МОК вимагає пояснень від російських телеканалів за образу ЛГБТ-спортсменів на Олімпіаді

0 428

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) вимагає від російських ЗМІ, зокрема телеканалів “Перший канал” та “Росія 1”, пояснень через образи в своїх ефірах ЛГБТ-спортсменів в Токіо.

У заяві МОК наголошено, що на Олімпійських іграх немає місця дискримінації, а організація навпаки вітає їх різноманітність та інклюзивність.

МОК занепокоїли насамперед образи та зневажливі вислови у програмах ”Час покаже” на “Першому каналі” та “60 хвилин” на “Росії 1” стосовно трансгендерної важкоатлетки із Нової Зеландії Лорел Хаббард, а також британського стрибуна у воду, відкритого гея Тома Дейлі. 

2 серпня в фіналі турніру в ваговій категорії більше 87 кілограм Лорел Хаббард не справилася із стартовою вагою. Після чого двічі зазнала невдачі в наступних змаганнях і змушена була вибути із боротьби за медаль. 

Том Дейлі на Олімпіаді в Токіо разом з Метті Лі завоював золото в синхронних стрибках у воду з десятиметрової вишки. Йому також доведеться виступити в індивідуальних стрибках з цієї ж висоти.

@cbsnews

Olympic champion Tom Daley has knit an adorable pouch to keep his gold medal safe 🧶🥇 #news #tokyoolympics #olympics #knitting #tomdaley #knit

♬ original sound – cbsnews

Депутат російської Держдуми Олексій Журавльов в своїх коментарях  щодо участі представників ЛГБТ на Олімпіаді в Токіо використовував такі слова, як “мерзота”, “гомики”.

Член вищої ради партії “Єдина Росія” і заступник голови Парламентської асамблеї Ради Європи Петро Толстой назвав спортсменів “збоченцями”, а ведучий програми “Час покаже” Анатолій Кузічев надяг в ефірі перуку з двома косичками та охарактеризував трансгендерів як “психопатів”, яких  “потрібно лікувати “.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.